Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák akik túlhordták a...

Kismamák akik túlhordták a babáikat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 40+3, és semmi jele,hogy jönni akarna a babám. Rengeteget mocorog, de se jósló fájás, keményedés is csak ritkán. Mától kezdek NST-re járni naponta, meddig várnak, amíg befektetnek a kórházba, és mikor indítják meg a szülést, ha nem indul be magától? Eléggé fent is van, még mindig szokott gyomorégésem és légszomjam lenni, ahogy fent nyomja a gyomrom meg tüdőm. A dokim nem szólt, hogy hagyjam abba a magnéziumot, csak a 39. héttől nem szedem, lehet, hogy amiatt nem jönnek a fájások. Már majdnem 4 kg az UH szerint és elég nehéz cipelni.
2011. okt. 10. 07:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én épp 41 hetesen szültem de szó sem volt nálunk indításról és csak hetente jártam NST-re. Magától indult de aztán meggondolhatta magát mert 16 órát vajódtam mire végre kitágultam utána meg nem jött le a baba (nem akart kibújni) ezért megcsászároztak. :O Magne B6 biztos, hogy nem tart vissza egy szülést, szedd nyugodtan ha kell én is szedtem az utolsó pillanatig mert nagyon keményedtem (de nem tágultam semmit).
2011. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat,szóval,bocsi,ha már írták amit én írok!


A legjobb módszer,ha "nem gondolsz" a szülésre. Szervezz egész napos programot,vagy egy kellemes estét a pároddal!

Nálam az első magától megindult a 40+3 héten,a másodikkal már 2 napot dekkoltam a kórházban,41+0 hetesen bújt ki- szintén magától.

A harmadik időre jött,de szerintem sokat segített egy pár dolog: régóta vágytam töltött kacsára,hát a szülés előtti napon ehettem :-) jó sok petrezselyem zöldet tettem bele!- ez alhasi vérbőséget okoz,ami nagyszerű szülés megindításra! Úgy voltam vele,hogy "úgy is ráhúzunk még azt a 2 hetet!" annyit mondtam az érdeklődő ismerősöknek,hogy a végén már én is "el hittem" és nem is vártam a szülést úgy,mint előtte, így elterveztem,hogy mit kell csinálni másnap,hova megyünk harmadnap... Erre másnap reggel megszületett a kicsi!

Ami még nagyon jó módszer,az az orgazmus,illetve szokták ajánlani a bimbó stimulálását- de nem szabad túlzottan!

Amit még hallani,az a kellemes meleg (nem forró-az lepény leválást okozhat!!)fürdő,vagy ha csak zuhanyotok van,akkor a derékra irányuló kellemes meleg zuhi.

A jó fűszeres olasz kaját szokták még mondani,hogy jó,sok benne az olyan fűszer,ami alhasi vérbőséget okoz.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!! :-)

2011. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!