Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 honap utan probalkoztunk an...

4 honap utan probalkoztunk an ferjemmel es fajt mintha Szuz lennek nedwesen is faj es viszket. Mit javasoltok ti?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak nekem ilyen gáz a helyzet, de akkor lehet, hogy ez a normális? Én 6 hónapja szültem, de mai napig fáj. Sikosítóval picit jobb, de azzal se olyan hú de tökéletes. Attól félek, hogy már sose lesz olyan, mint volt.
2009. okt. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első 3 még síkosítóval is gáz volt.Mostmár 3 hónap telt el a szülés óta és már ugyanolyan mint azelőtt, pedig keveset tudunk együtt lenni.

A türelem és a síkosító csodákra képes, lazulj el és ne gondolj arra hogy rossz lesz.

2009. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A síkosítón kívül (ami rendszerint segít) próbálkozhattok más testhelyzettel. Célszerű, ha most egy darabig a nő irányít, és sokan könnyebbnek találják, ha ők vannak felül. Segíthet a hosszú előjáték is.

Küldök egy linket is, ami éppen a szülés utáni szexel foglalozik. Ott is találhattok néhány tippet és magyarázatot. Nekem segített, remélem nektek is!

[link]

2009. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!