Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenképpen császármetszéssel...

Mindenképpen császármetszéssel szeretnék szülni. Hová, melyik orvoshoz forduljak? Kit javasoltok?

Figyelt kérdés
Elhúzódó vajúdás és szívhangprobléma miatt már volt egy császármetszésem. Konkrét kórházakat és orvosokat tudok javasolni nekem? Köszönöm.
2010. aug. 9. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik magánorvos megteszi.
2010. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Örülnék ha így lenne, de az orvos akihez tini korom óta járok magánrendelésre és aki a terhesgondozást és a szülést és vezette nem hajlandó megcsinálni.
2010. aug. 9. 14:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Írtam Neked privátban!
2010. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. aug. 9. 17:15
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Talán magánklinikán, bár az meg drága.


Én a Margitban szültem, ott biztosan nem vállal ilyet senki.


Remélem sikerül találnod valakit!

2010. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Sziasztok engem is érdekelne.

Én is császárral szeretnék szülni.

2010. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is írtam privátot mindkettőtöknek! :)

2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem sajnos muszáj császárral szülnöm és mindenki azzal riogat, hogy sokkal rosszabb, mint a sima szülés. :( Borzasztóan félek, esetleg kicsit megnyugtathatnál, hogy nem lesz olyan szörnyű....
2010. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia! Hát egyáltalán nem szörnyű!!! Ne hallgass azokra akik riogatnak!!! Sokkal könnyebb, gyorsan meg van a baba, kb fél óra az egész. A hátrány, hogy utána feküdni kell valamennyit, ha altatnak akkor is ha érzéstelenítenek akkor is. A műtét után könnyen fel lehet épülni a lényeg hogy ne hagyd el magad mert akkor sokkal rosszabb. A vágás nem fáj annyira, vannak praktikát amikkel sokkal könnyebb felkelni, mozogni. Utána jó ha kérsz Laevolack szirupot mert a wc-zést nagyon megkönnyíti. Ha fájdalmaid vannak adnak fájdalom csillapítót, kibírható egyébként nélküle is én nem kértem, de volt olyan aki kért, nem szégyen adni fognak. A vajúdás sokkal rosszabb nekem elhiheted. Ha érdekel még valami nyugodtan írhatsz privit is.

Remélem sikerült egy kicsit megnyugtatni.

2010. aug. 16. 13:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz, hogy akármelyik megteszi. Az enyém nem volt rá hajlandó, pedig 5 kg-s gyereket jósolt. Szerencsére csak 4,3 kg lett, és mindennel együtt 1,5 óra lett, vágni sem kellett. 2 nap múlva már szaladtam. Persze nem akarok senkit meggyőzni, ti tudjátok.
2010. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!