Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenképpen császármetszéssel...

Mindenképpen császármetszéssel szeretnék szülni. Hová, melyik orvoshoz forduljak? Kit javasoltok?

Figyelt kérdés
Elhúzódó vajúdás és szívhangprobléma miatt már volt egy császármetszésem. Konkrét kórházakat és orvosokat tudok javasolni nekem? Köszönöm.
2010. aug. 9. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő telik el a két szülés közt? Ha kevés, akkor jó eséllyel amúgy is császár lesz.
2010. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem egyenlőre még nincs útban a második baba, de én már eleve úgy szeretnék belevágni a babaprojektbe hogy tudom hogy jó kezekben vagyok, le van tisztázva hogy mi hogy lesz és nem kell végig idegeskednem a terhességem, hogy császár lesz-e vagy megint napokig tartó kínlódás. Előre szeretném lebeszélni egy orvossal aztán a terhesség alatt végig hozzá járni magánrendelésre.
2010. aug. 16. 20:35
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom a másik válaszoló aki érdeklődött hogy áll, kismama-e már vagy még nem :)
2010. aug. 16. 20:36
 14/15 A kérdező kommentje:
a 19:27-es válaszolónak írom, hogy gratulálok a szép nagy babádhoz :))) Nekem már volt egy császárom és én már másnap szaladtam, alig telt le a 24 óra, szóval nem olyan vészes mint ahogy sokan gondolják. Kicsit ijesztő lehet, hogy műtét meg 14-15 cm-s vágás (kinek mekkora) de abszolút kibírható nekem egyáltalán nem volt fájdalmam utána. Ha lett volna akkor meg biztos kaptam volna fájdalom csillapítót mert a vajúdás alatt is kaptam.
2010. aug. 16. 20:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia írtam privit.
2010. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!