Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudom kitapintani...

Hogyan tudom kitapintani magamnak, hogy mennyire nyitott a méhszáj?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem biznad ezt egy dokira???? En igazan nem ertem miert kell ezt csinalni!
2008. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek az előttem íróval!

Az orvos dolga,hogy tapogassa,nem a tied!

2008. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húh, ilyennel szerintem ne próbálkozz. Fogalmad sincs, hogy mit kell kitapintani, ne várd, hogy ezt így bárki leírja, pláne, hogy ezt azért nem olyan szokványos otthon csinálni. Bízd a dokidra mindkettőtök érdekében. Ha véletlenül idő előtt nyílik meg a méhszáj, annak vagy más jelei is lesznek valószínűleg, vagy a doki észreveszi a soron következő vizsgálatkor.
2008. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Még elérsz odáig? Én örülök ha a napi tisztálkodást, Wc, stb. megoldom magam. A hasam mindenben akadályoz, már a borotválást is rég a párom intézi.
2008. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel nem jó játszani, vannak helyek ahol a doki sem nézi mert beindíthatja a szülést. Nem tudom hány hetes vagy, de ha ez lenne a célod is vannak rá más megoldások.
2008. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a nem túl kedves hagvételű, de határozott válaszokat. 39 hetes vagyok, és a dokim elutazott, 1 hónapja vizsgált utoljára. A kórháztól igen messze lakunk, tegnap egész nap görcsöltem. A szülésznő kérdezte telefonon, hogy mi a helyzet a méhszájjal. Természetesen nem azt mondta, hogy most akkor lássak neki orvodi diagnózist csinálni, de talán számotokra érthetetlen, ámde nekem fontos okokból jó lenne tudni hogy hányadán állunk ott benn.

Köszönöm a véleményeket, de kérem csak az írjon, aki a kérdésre tud válaszolni, nem pedig a saját véleményével engem rossz érzéssel akar eltölteni.

gyönyörű napot kedves kismamák!

2008. márc. 11. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha görcsölsz menj el egy másik dokihoz. Amúgy fogalmam sincs, hogy mi lenne a válasz a kérdésedre, mert semmilyen állapotában nem tapintottam még méhszájat. Nem gondolom, hogy - ha elérsz odáig - tudnád, hogy mit kell tapintani...Úgy gondolom, hogy ezt csak orvos tudja megnézni...
2008. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy senki sem akart megbántani, csak kicsit furcsa volt a kérdésed. Szerintem fordulj másik dokihoz, ha már valamennyire nyitott a méhszáj, vagy megindul a szülés úgysem várhatsz a dokid érkezésére, arról nem is beszélve, ha a 39 héten görcsölsz, mindenképpen jobb, ha lát orvos. Én is a 39. héten szültem, ekkor már semmi sincs kizárva.

Kérdésedre szerintem orvostól kaphatsz választ, de ő meg úgysem hiszem, hogy kiképezne. Kérlek, próbáld elfelejteni a válaszok miatti rossz érzéseket, erre van most a legkevésbé szükséged. Menj orvoshoz, és ő majd megnyugtat. Nagyon szép várandós napokat kívánok neked így még a végére, és persze álmaid szülését!

2008. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! köszönöm szépen a válaszod, nagyon sokat segítettél. köszönöm, neked is minden jót!!!! :)
2008. márc. 11. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!