Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most komolyan, a nogyogyaszok...

Most komolyan, a nogyogyaszok mennyit keresnek egy honapban?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi szulest vezetnek le egy honap alatt, mert abbol van nekik a sok boritek foleg.
2009. ápr. 20. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Sokat, mert sokan pénzelik őket.

Belőlem nem építenek hétvégi házat, az biztos, mert nem adok nekik pénzt. Azért esküdött, hogy gyógyítson, és ezért kapja a fizetését.

Én is a gyesből élek, senki nem ad egy kis pluszt mellé, hogy könnyebben kijöjjek...

2009. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Én májusban szülök ügyeletes dokinál,de biztos,hogy tőlem nem kap pénzt. Így is alig van pénzünk,ami lesz az a kevés is,a babára fogjuk költeni,nem egy idegen emberre! Neki ez a hivatása,ezt választotta,szerintem nincs annál nagyobb pofátlanság,mint egy szülő nőtől elfogadni a pénzt! Így is van bőven hova tennie. Amúgy legyetek nyugodtak,rengeteg pénzük van! Olyan fél millió körül legalább még egy kezdő nőgyógyásznak is.Egy ismerősöm nőgyógyásza is egy villában él,az asszonynak csak arra van gondja,hogy mikor menjen fodrászhoz meg manikűröshöz. Soha nincs gondjuk a főzéssel,étteremben esznek rendszeresen,medencéjük,szaunájuk van...plusz vagy 8 nyaralójuk. Na a nőgyógyászokat biztos nem érte utol a gazdasági válság! És a félreértések elkerülése érdekében,én felnézek az orvosokra.tisztelem őket,de akik már túlzásba viszik és egy 5 perces ultrahangért is 5 ezret elkérnek,na azt rühellem!
2009. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 2 hónap alatt 46 ezret hagytam ott a nődokinál, plusz a szülésért 30 ezet. Abban a pár napban mig én benn voltam a kórházban a dokimnak kb 5 kismamája szült meg, akiről én tudok, és akiket ismertem. Hozzáteszem én adtam a legkevesebbett neki, mert a többiek 50 körül adtak. Na az kb 230 ezer forint 3-4 nap alatt. A szülések melett még ott volt a magénrendelése, ahol 8 ezret kér és biztos vannak egy nap tizen, tizenöten, az megint 80-120 ezer/nap tisztán, mert ugye számla nincs. Ha még bele számolom, hogy csinál egy-két ultrahangot, meg hathetes kontrolt is ami 10 ezerbe kerül nála (mindkettő), akkor igy laza egy hét alatt kijön durvén félmilla.

Nem sajnálom őket cseppet sem.

2009. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lányok! Én sem lennék nőgyógy feleség, sőt! Nem is értek egyet ezzel a nagy pénzeléssel sem, de mi nők tehetünk róla... annyira remegünk hogy egészséges gyereket szüljünk, hogy később ha bármi történik az ember önmagát meg tudja nyugtatni, hogy mindent megtett a gyerekéért. SZerintem. Nem védem a dokikat...de mind kórházban kezdi a szakmát és elnézést a csúnya szavakért, de a mackósajtszagú ápolatlan nőket is ellátják ám, akiket nem ők választanak. Amikor ezer kérdése van egy szülő nőnek és sír, szenved, a dokinak bármilyen hangulata van, odarakja magát. (persze van kivétel sajnos). Én egyszerűen bementem egy kórházba, ahol szülni akartam, kivártam a soromat, kiszemeltem egy dokit, mondtam neki, hogy az első gyerekemet 15 éve fejjel lefele lógatva, bevarrva tudtam kihordani, most 35 vagyok és újra gyereket szeretnék, segít e nekem ebben? Mondta hogy igen. Nem kérdeztem meg mennyit kér érte, hanem azt mondtam neki, ahogy lehetőségem van, adok neki pénzt, de lehet lesz olyan vizsgálat, hogy nem tudok adni. Elvállal e... lesett és azt mondta, hogy segít. Komolyan 3-4 naponta mentem vizsgálatra, 3.000 Ft-ot adtam ha volt pénzem. Bevarrta a méhszájamat 17 hetesen és amit akartam, minden úgy volt. 36. hetesen mondtam neki, hogy be akarok feküdni, azt mondta minek??? Mondtam mert megnyugtatna. Azt mondta, tiszteletben tartja a női megérzéseket. Szerzett nekem ágyat, 4 nap múlva szültem. A végén adtam 40.000 Ft-ot. Soha egy percet nem kellett várnom rá, bármikor fogadott, éjjel is felvette a telefont, maximálisan ellátott. A jó szive miatt egy csomó másnemzetiségű nő szült nála, egyéb fura szerzetekkel együtt és mégis ő volt az egyetlen doki, aki bejött a korterembe megkérdezni ki hogy érzi magát. A többi doki, aki fix tarifáért dolgozott (hatjegyű) azt sem tudta hol fekszik a betege. Ilyen eset is van. Szóval nekem nem lenne gyomrom az abortuszhoz, a meddő nők vígasztalásához, a vetélés utáni beszélgetésekhez. Én tisztelem őket.
2009. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!