Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most komolyan, a nogyogyaszok...

Most komolyan, a nogyogyaszok mennyit keresnek egy honapban?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi szulest vezetnek le egy honap alatt, mert abbol van nekik a sok boritek foleg.
2009. ápr. 20. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát többszázezeret nettóban, szerintem. ha csak abból indulok ki, hogy a megánrendelésen egymásnak adják a kismamák a kilincset negyedóránként....
2009. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Szemtelenül sokat, merthogy pofátlanul tartják a zsebüket.

Én sajnáltam azt a rengeteg pénzt, inkább a gyermekeimre költöttem, ügyeletesnél szültem és tökéletesen el voltam látva, semmi hiba nem volt, két gyönyörű fiam van.

2009. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Olyan egy millio korul megvan nekik havonta, nem? Budapesten mennyi a szules? 70-80 ezret adnak sokan, vagy meg tobbet is. Akkor a privat rendeles, az ejszakak, a plusz oraik es meg az alapfizetesuk.

Csak ugy elgondolkoztam, mert szerintem iszonyat amit eltesznek.

2009. ápr. 20. 21:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ki se lehet számolni mert egy nap a nögyogyász több helyen is dolgozik és még a magánrendelöjét is ki adja bérbe!!!Én a gyerekeimet nögyogyásznak adnám ha ki tudnám fízetni a tanitásukat! de jó a politikus is ha politologiára felveszik HI-HI
2009. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: ez jó:))

De sztem ne add politikusnak, mert akkor tisztességtelennek és hazugnak kell lennie...


A nőgyógyászoknak viszont a családi életet háttérbe kell szorítania, ha csörög a telefon... karácsonykor is mennie kell. Én nem csinálnám és nem venném szívesen a férjemtől sem- még akkor sem, ha ilyen jól fizet.

2009. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont arra gondoltam, mint az utolsó! Nem lennék szívesen nőgyógyász felesége. Sokan dolgoznak a kórházba, majd a magánrendelőben, ahol van, hogy este 10-kor !!! fogadják a pácienseket, mert annyian vannak. Ez lóvéban tényleg nagyon jó, de magánéletük egy szál se. Lehet, hogy a férjem nem keres túl sokat, de legalább látom eleget! :)
2009. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Az én doki havonta nyaral külföldön!!!!
2009. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem bírnám idegekkel nőgyógyász feleségének lenni.

Ehhez olyan típusnak kell lenni, ill. a dokinak is biztosítani kell a feleségét hogy mennyire szereti, jobban oda kell figelnie rá hogy érezze ez számára tényleg csak munka.

Az én dokim felesége jó barátnőm! Na erre varrjatok gombot! :)

Irigylem a nyugalmát, a bizalmát a férjében.

2009. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na, utolso akkor te tudod a baratnodtol hogy mennyit keres a nogyogyasz ferje havonta?

Amugy en en tudnek elmenni a baratnom ferjehez hogy megvizsgaljon. Neked ez nem problema?

2009. ápr. 20. 22:02
 10/14 A kérdező kommentje:

Amugy en nem tudnek elmenni a baratnom ferjehez vizsgalatra ezt akartam irni az elobb.

Amugy koszi a valaszokat.

2009. ápr. 20. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!