Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a második gyermekemet...

Ha a második gyermekemet gátvédelemmel szültem mennyi az esélye hogy a 3. -at is gátvédelemmel tudom majd világra hozni?

Figyelt kérdés
Természetesen szövődménymentes szülés esetén.
2009. ápr. 20. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy gondolom,ahol ment másodszorra,ott megy harmadszorra is.Vagy legalábbis remélem,mert 1 hónap múlva szülöm a harmadikat,és remélem ezt is gátvédelemmel,mint a másodikat.

Szerintem ha nincs semmi gond és nem túl nagy a baba,egész biztos nem vágnak.

Sok szerencsét!

2009. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,neked is sikeres és komplikáció mentes szülést kívánok!
2009. ápr. 20. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem túl nagy a baba, akkor sima ügy.

Én a harmadikat szültem gátvédelemmel, de Ő csak 2500g. volt.

A negyedik egy kilóval több volt, Ő 3550g. volt, Őt is gátvédelemmel szültem, nem is volt semmi gond, de én úgy éreztem, hogy ha csak egy dekával is több, akkor szétszakadok...:))) Persze ez nem így volt, de éreztem a különbséget nagyon is.

De semmi gond nem volt.

2009. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem az első 3340 a második(őt szültem gátvédelemmel)3580g volt tehát elég nagynak mondható volt:) a mostani babánál már most másfél héttel idősebbnek mondják a méretei alapján,nem tudom hogy el van e számolva vagy tényleg nagyobb lesz,majd kiderül én igyekszem majd ügyes lenni.Egyébként ha gátvédelemnél mondjuk a doki nem veszi észre hogy nem megy a dolog és nem vág hanem repedsz annak milyen következményei lehetnek?
2009. ápr. 20. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha repedsz, akkor gebasz van, mert ha a repedés befelé mélyül, azt nem tudom hogy tudják varrni. Ezért én mindenkinek elmondtam bent többször is, hogy gátvédelemmel szeretnék szülni, de NEM MINDENÁRON. A dokit megeskettem, hogy ha necces a dolog, akkor vágjon.

Szerintem nem lesz gond ha ezt így elmondod. Vannak akik foggal körömmel ragaszkodnak a gátvédelemhez, aztán ráfáznak. Ezt a dokim mesélte.

2009. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz elfelejtetten írni, hogy Ügyes legyél! :)))

Mikor születik a kicsi?

2009. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:) még van időm július elejére vagyok kiirva.
2009. ápr. 20. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
0,5
2009. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!