Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy vagytok 39-40 hetes...

Hogy vagytok 39-40 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Mára vagyok ki irva, ma voltam dokinál, semmi jele a szülésnek. Derekam, és hasam alja fáj, nyákdugó részekben távozik. Már nagyon várom hogy túl legyek rajta. Ha 1 újjnyira vagyok nyitva, attól még elindulhat a szülés?
2011. aug. 21. 13:37
 1/6 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, csak nekem pénteken járt le. Csütörtök óta jósló fájásaim vannak, péntek éjszaka 5 perces keményedésekkel bementem a kórházba, azóta csak eltávozásra engednek haza minden nap. Ma vettem észre, hogy a nyákdugó részekben elkezdett távozni. Szóval én is várom már a végét. Szorítok neked.
2011. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 40+4 napos vagyok, de még ennyi jelem sincs mint nektek:-(

se nyákdugó, se 1 ujjnyi tágulás.

igaz délelőtt fájdogált a hasam, de elmúlt, nst sem mutatott semmit:-(

holnap kell befeküdnöm:-(

2011. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is múlt péntekre voltak kiírva!


Fájások vannak (10-5-10 percesek). Ideig óráig rendszeresek, majd abba maradnak. Ma már nagyon kész vagyok, idegeim kezdik felmondani a szolgálatot, jó lenne történne már valami! Ctg is mutatja a fájásokat, de haza engedtek!


Mennyi idő után segítenek rá a szülésre?

2011. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

húú engem anno 40+1 nél már haza sem engedtek pedig csak 1 ujjnyi voltam és fájás is alig alig


most 39 hetes vagyok ismét és őszintén tököm kivan az egésszel, már babázni szeretnék :)

2011. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj nekem is már elegem van, de tényleg, most megyek a kórházba, ma fektetnek be. kitartást csajok!

üdv: második

2011. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sziaasztok én mára voltam kiírva bementem nst-re meg azt mondták megnézik a magzatvizet 2100 lett az értékem de elmaradt a magzatvíz nézegetése, 2 nap múlva újra próbálják.... a pocak keményedik minden este,de vagy nincsenek még jósló fájásaim vagy ezek a nagyon gyenge szurkálódások azok. nehezen bírom már de apuka még nehezebben.
2011. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!