Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erre a hétre kiírt kismamák,...

Erre a hétre kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én csütörtökre vagyok kiírva. Keményedik a pocakom, a kisfiam intenzíven mozgolódik odabent, menni nem tudok, ma már ülni sem, feküdni sem. Aludni szinte egyáltalán nem tudok, mindenem viszket, a lábaim annyira vizesek, hogy az szinte már fáj, kezem zsibbad és ez már nem is múlik. Tükörbe már nem nagyon merek nézni annyira el vagyok csúfulva. Igyekszem jókedvű maradni, de már nem nagyon megy. Nagyon szólnék már....
2011. aug. 1. 16:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szülnék már....:)
2011. aug. 1. 16:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok! :)


Első baba?

2011. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, első baba :) és nem nagyon kapkodja el a kijövetelt. Nem zavarja a hideg front, szél, teli hold, semmi :) Jól érzi magát odabent, pedig már nagyon várjuk idekint :)
2011. aug. 1. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csütörtökre vagyok kiírva, csak én éppenséggel kislányt hordok a szívem alatt. :)


A pocakom nekem is folyamatosan be van keményedve, már nehézkesen megy a járás is. A lábfejem folyamatosan be van dagadva az ödémától, de a kezem nem zsibbad, viszont iszonyatosan fáj most a fejem. Az elmúlt két napban szédülök is rendesen. Nem tudom, hogy ez most az időtől van-e, vagy mert hamarosan itt az idő. Első baba lesz, és jóslóm sem volt még. Már nagyon várjuk, hogy kijöjjön, de úgy néz ki szépen berendezkedett és nincs kedve kijönni. Holnap megyek a dokihoz, remélem tud majd valami biztatót mondani.

2011. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én péntekre vagyok kiírva de vasárnap este óta folamatosan fájásaim vannak,igaz se nem rendszeresek se nem sűrűsödnek (9,12,25,8 stb percenként). Ma reggel voltam dokinál, azt mondta,hogy ez már aktív vajúdás és 3,5cm-re kinyílt a méhszáj úgyhogy a napokban tuti megszületik a kisfiam! :) Egyébként a kezem+lábam nekem is nagyon vízesedik,menni alig tudok és az elmúlt 2hétben nagyon szétrepedt a hasam. :( De már nincs sok hátra és tudom,hogy később hiányozni fog a pocakos időszak! :) Kitartás csajok!
2011. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Szombatra vagyok kiírva. Keményedek, néha fáj a derekam. Nem vizesedek, nem zsibbadok, sokat sétálok, semmi panaszom nincs a keményedésen kívül. Kisfiam keveset mocorog. Kíváncsi vagyok mikorra lesz ebből szülés. Van köztetek pécsi?

2011. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltunk dokinál, háát, nálunk egyelőre semmilyen szülésre utaló jel sincs! A kisfiam remekül van odabent! Csütörtöktől már minden nap járhatunk be ctg-re.....Egyrészt örülök, hogy a babóval minden rendben van, másrészt meg elszomorodtam, mert annyira nehezen bírom már fizikailag és lelkileg ezt az utolsó időszakot.
2011. aug. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!