Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 22 kilót szedtem fel összesen....

22 kilót szedtem fel összesen.4 hónapja szültem, mínusz 1 kilónál tartok. Mikor, mitől tűnik el a felesleges bőr a hasamról?

Figyelt kérdés
Második szülésem után vagyok, az első babámat is szoptattam és akkor is így jártam, nagyon sok hízás után nagyon sok fogyás, de akkor nem lógott a bőröm (bár nem is volt ilyen óriási hasam mint most a végén) 24 éves vagyok, tehát elvileg még rugalmas eléggé a bőröm, valamit használjak, valami készítmény beválik egyáltalán a bőröm visszahúzására? Vagy már ilyen marad?
2011. aug. 12. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás után a még nedves börre olivaolajat (amit fözéshez is használnak) maszirozol be, az legalább segiti a bör regenerációját és nincs benne semmi káros adalék.


Másrészt lassitsd a fogyás ütemén, mert minél gyorsabban fogysz, annál kevésbé tud a böröd utána menni. A heti max 1kg böven elég, de ha ennyire sok a túlsúlyod, akkor inkabb a havi 1 kg javasolt.

2011. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az olivaolajas tippet, de sztem félreérthető voltam. 4 hónapja szültem, a terhességem végén voltam 75 kg, ami 22 kilós túlsúly, eredetileg 53 voltam, és most vagyok 52 kg. Nem akartam én ennyire gyorsan, csak szoptatok és ez van :)
2011. aug. 12. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor félreértettelek. Az olivaolajos tippet akkor is javaslom, ezen kivül rendszeres sportot (hasizomgyakorlatok: hasprés, felülések, ülésböl hátradöntés, stb) ÉS napközben vagy egész szoros nadrágot vagy haskötöt hordj, ami a helyén tartja a hasadat. Egészen valószinüleg nem fog visszamenni, de sokat javul - nekem ikerterhesség után is használt.
2011. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam,mint Te:(

13 hónapja szültem és NEM tűnt el a felesleges bőr.Annyira kinyúlt,hogy hatalmas kötényhasam maradt,ami csak felesleges bőr és már nem megy vissza.Tavasszal műtéttel szedik le.

2011. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( sajnálom, hogy csak a műtét segít. Szerintem nincs konkrétan kötényhasam, csak olyasmi úszógumi, ami "üres".
2011. aug. 12. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát,az a kötényhas-féle,csak rosszabb esetben(ha nagyobb mennyiségű bőr maradt) még lóg is.Segíthet a hasizomgyakorlat,de igazán a műtét a megoldás...ez már teljesen-sajnos-nem fog vissza húzódni.Én is 2x szültem,de szerencsére nem igazán maradt felesleges bőr a hasamon.
2011. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!