Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem mentél vissza a 6...

Miért nem mentél vissza a 6 hetes kontrollra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Visszamentem de a világon semmi értelme nem volt. Csak benyúlt a hüvelybe, megnyomkodta a hasam, mondta visszament a méh. Ennyi. A nővérem egyik gyerek után se ment vissza (3 van), feleslegesnek tartotta és messze volt a kórház.
2011. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Mert feleslegesnek tartottam. Úgy vagyok vele, hogy ha bajom lenne úgyis érezném, ráérek akkor elmenni.
2011. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Mert már szülés közben sem nyúlt hozzám (gátvédelemmel szültem), mikor a zárót kiadta akkor sem. Most azért adjak ki annyi pénzt, hogy közölje velem, hogy már szexelhetek? Háromból kettőnél elmentem, a középső gyereknél nem. Akkor nagyon máshol volt annak a pénznek a helye.
2011. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Én visszamentem megkérdezte jól vagyok fáje valamim ? Mondtam nem és haza küldőt meg se vizsgált
2011. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

1x mert felesleges

2x mert ha levette a kenetet mindig P0 jött ki- ha kórházba vették le a kenetet,onnan nem jött eredmény,ergo semmi gond

3x mert egy bunkóhoz kellett/kell járnom

4x mert amikor az első szülés után vissza mentem,írt ki fogamzásgátlót,ami felborította a hormonháztartásomat,mikor vissza mentem a panasszal,meg nem mondott semmit.

5x mindegy hogy nincs semmi baj,akkor is kiírja a Clion kúpot,meg nemi bajra gyógyszert amit a férfinek is szednie kell.

6x mert nem használ kesztyűt,amikor van rajta,akkor egész nap rajta van!-az egyik kezén

Mondtam,hogy egy bunkó!


Utazni nincs lehetőségem,mert ahova mehetnék,oda buszozni kellene a gyerekekkel,mert senki nem tudja felvállalni fél napra.


Na,ezért nem mentem vissza másodjára,és harmadjára sem fogok!


Üdv:2gyerkőcös,35hkm.

2011. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen, utolsó, ez nagyon durva! Hogy csinálhat ilyet egy orvos h nem kesztyűben v koszosban vizsgál meg hülyeségeket ír fel? Ez nem csak bunkóság, szakbarbárság is. Ez az 1 doki van a környéken??? Szegény :(
2011. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én visszamentem. Az első orvosomnál - a második trimeszter vége körül váltottam!!! - a terhességem alatt 2(!!!) perces vizsgálataim voltak. Ebben benne volt a pénzért tenyértartás is. (Ja, beutalót vizsgálatokra a védőnőmmel intéztem, ő egyszer sem adott!!!)

A második orvosomnál egy vizsgálat tovább tartott, mint az elsőnél az összes együtt (és még olcsóbb is volt).

A hat hetes vizsgálaton engem alaposan megvizsgált. Tehát nekem csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban.

2011. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!