Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, aki nem...

Van itt olyan anyuka, aki nem ment vissza a 6 hetes kontrollra és később mégis probléma adódott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Egy FELELÖSÉGTELJES nö nem hagyja ki a hathetes vizsgálatot, mert lehetnek belöle nagyobb bajok is. HA van egy gyereked, akkor már csak MIATTA is fontos, hogy ne könnyelmüsködj.

Egyébként nem ismerek egyetlen egy olyan nöt sem, aki nem ment el erre a vizsgálatra szülés után.

2011. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha nem pont hat hetesen mész, mehetsz később is (én egyik gyerekemmel 5 hetesen kaptam időpontot), de mindenképpen menj el.

Akár másik orvoshoz (SZTKba, ha a pénz a baj) A babát is viheted magaddal, mindenképpen nézesd meg magad.

Persze nagy az esély, hogy nincs gond, de nem érdemes ezzel rizikózni.


Mi akadálya van, megkérdezhetem? Valaki beteg körülötted? Egy pár órára csak el tudsz szabadulni...

2011. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olyat ismerek csak aki később ment vissza, 2-3 hónap múlva. nem éri megkockáztatni, ha nem jó 6. héten, menj a 7.en vagy a 8.on stb.
2011. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét gyerekkel 8 hetesen mentem vissza.Valahogy így jött össze,de volt a váróban egy anyuka aki a 7. hónapot taposta.A lényeg h a doki csak nézett rám h mit akarok,mondom 6 hetes kontrollra jöttem.Azt mondta h hát megvizsgálja magát a férje,érzi ha vmi nem stimmel.Csak néztem h ezt egy orvos mondja:OEl akartam summantani én is a 6 hetest,de annyit turkásztak,hogy plusz 1 vizsgálat még kibírható, biztos ami biztos.Legközelebb én is csak akkor megyek ha nagyon-nagyon-nagyon muszáj.
2011. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos ami biztos menj el és nézesd meg. Nem feltétlenül kell betartani a 6 hetet. Kisfiam most lesz 4 hónapos és a jövő héten megyek kontrollra, így jött össze, kicsit zsúfolt volt a nyár. Miért nem szeretnél elmenni?
2011. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Voltam dokinál, minden rendben.
2011. aug. 25. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!