Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit mondhatnék a dokinak? 6...

Mit mondhatnék a dokinak? 6 hetes kontrollra nem mentem vissza.

Figyelt kérdés

már jó ideje mennék csak attól tartok jól le szidnak.mit mondhatnék?most 6 hónapos a pici.

kórházba is kellet menni az időbe a babával mert műtötték.de azóta már lett volna időm elmenni.

csak beparáztam.


2009. aug. 1. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Minél később mész vissza, annál rosszabb. Nem is értem mért nem mentél. Ne hazudj, az orvos úgy is tudja hogy ellinkeskedted. Egyébként nem véletlen találták ki a 6 hetes kontrollt. Most mehetsz 6 hónaposra is. Ennyire nem érdekel az egészséged? Gyereket is így hordod orvoshoz? Vagy megkapja a kötelező oltást, vagy nem? Gondolkodj el ezen. És nem kell parázni, jobb hogy nem tudod ha -ne adj isten- vmi bajod van?
2009. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a babám az mindennél többet ér.ő a mindenem!!!

nem értem,hogy ha magammal nem törődtem akkor miért kell úgy írni mintha mással is trehány volnék.

igenis úgy 2 óránként tisztába teszem,minden nap fürdetem,etetem.r,rendszeresen megjelenek vele védőnőnél és doktornőnél is.

2009. aug. 1. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem...mitől paráztál be?Miért halogattad idáig?

Hiszen a terhesség alatt rengeteget kellett járnod,vizsgáltak is,szültél is,akkor ne mondd,hogy féltél.

Ez egy kicsit felelőtlenség magaddal szemben,szerintem számíts rá(minden rosszindulat nélkül mondom),hogy le fognak cseszni,és jogosan.


Szedd össze a bátorságod,menj el,hallgasd meg amit mondanak,és ennyi.

2009. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

12.57 -es vagyok.

Azért adok igazat az elsőnek,mert te és a baba egyek vagytok,ha magaddal nem törődsz az vele szemben is felelőtlenség.Ha magadra vigyázol,rá is vigyázol.Mi lenne vele nélküled?

2009. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igaz,mi lenne nélkülem.DE az nem,hogy nem foglalkozom vele!6hósan pápát int ez nem lenne ha nem foglalkoznék vele
2009. aug. 1. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Ne foglalkozz ezzel a sok agyament csajjal itt! ;)

Menj el szerintem a dokihoz, és mondd el neki az igazat. Legfeljebb lecsesz. Na és? Kibírod. DE megvizsgál, és tudni fogod, hogy minden rendben van veled.

2009. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fog lecseszni, ugyanis őt nem érdekli, hogy veled mi van. Téged kell, hogy érdeljen, hogy a te egészséged hogy áll.

Menj el mielőbb, ez nagyon fontos a babád és a te érdekedben is! Most már egy rákszűrés is aktuális nálad szerintem... Ne parázz, csak "szedd össze magadat".

2009. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!