Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyire szerezte vissza...

Ki mennyire szerezte vissza az alakját a 6 hetes kontrollra? Főleg, aki 20 kiló körül hízott?

Figyelt kérdés
A méh mennyi idő után lesz a régi méretű?
2010. szept. 15. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én 17 kilót híztam, és még most sem nyertem vissza a régi alakom, pedig a kislányom már 5,5 hónapos. 1 hónapja tornázok keményen.
2010. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollra semennyire. 17 kilót híztam én is. MOst 3 és fél hónapos a gyerek, mostanában kezd elindulni lefelé. 2 hónapja nem eszem fehér kenyeret, pékárut, próbálom visszafogni az édesség utáni vágyamat és három hete tornázom, 45 perces lightos zumba a hét 3-4 napján, este, mikor már alvás van.
2010. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem a 20 kg ami 8 hónap alatt jött föl 8-9 hónap kellett hozzá, hogy lemenjen, és még a szerencsések közé tartozok mert könnyen lefogytam úgy, hogy nem kellett diétáznom és tornáznom.

A 6 hetes kontrollnál abszolút nem azzal foglalkoztam hány kiló ment le és milyen az alakom, hanem azzal, hogy minden rendben legyen velem és a babával is és legalább 6 hónapos koráig tudjam szoptatni.

Én meg vagyok győződve róla, hogy a szoptatás is segített a fogyásban.

2010. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25 kilót hiztam, de csak a 32.hétig jutottunk, akkor sürgősségi császárom volt. a kislányom holnap lesz hat hetes. nekem javarészt viz volt rajtam, igy szülés után egy héttel már 12 kiló lement. aztán 3 hét múlva lement 3, s még van rajtam vagy 10kiló. a hasam lement, igaz a "zsir" kicsit lóg, de ugye a császár miatt nem nagyon tudok hasizmost sem edzeni.
2010. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első babával 18 kg híztam és 6 hetes kontrolra maradt még 5-6 kg. Most 5 hónapos a kisfiam és még van 2-3 kg. 3 hónapos koráig szoptattam. Szerencsére szoptatás alatt sem volt nagyobb étvágyam, mint korábban, de akkor inkább azért ettem rendszeresen, hogy legyen tejem. De nem tornázom és most kezdtem el egy kicsit odafigyelni a kajára. A méhem - a pocakom aljsó része valamennyire:) most is megvan, ruhában nem látszik már, inkább olyan vagyok most, mint aki éppen mesi előtt áll:) A kilók kb rendeződtek, de azért ahhoz, hogy minden feszes is legyen kell majd egy kis torna. Inkább a csípőm egy kicsit szélesebb. Ja, és végig használtam testápolót. Noname, minden félét!
2010. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nagyon könnyen lefogytam. 73kg voltam 110kg-val mentem szülni és 2 hónappal a szülés után már 72 kg voltam, kevesebb mint szülés előtt pedig nem is fogyóztam tök normálisan ettem, napi 5-6x csak este nem zabáltam és ittam egy teakeveréket aminek a receptjét megvásároltam a teszveszen. Most 60 kg vagyok. 15 éves koromban voltam ennyi utoljára. Most kezdtem el sportolni mert zavar a bőröm és azt hallottam, hogy a mozgás elősegíti a bőr visszahúzódását. Remélem tényleg igaz mert plasztikai műtétre nincs pénzem.
2010. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48 kg-val kezdtem,és 69-el mentem szülni.Most 3 hónapos a lányom,és most vagyok 55.Még dolgozom az alakomon,de szoptatok is,szóval nagyon keményen még nem szabad...
2010. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én kb 22 kilót híztam, ebből a szüléssel lement 8 kg/4,5 kilós babával/. Egy hónap múlva már kevesebb voltam megint 7 kg-mal, de toxémiás voltam szóval sok volt a víz rajtam. Az utolsó 6-7 kilótól pedig a szoptatás végeztével tudtam csak leszámolni, majdnem 2 éves korában a kicsinek. Rám nem volt igaz, hogy leszív a gyerek pedig nagyon jó szopó volt, és nem zabáltam. Aztán 2 hónap alatt lefogytam és most megint babát várok .
2010. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14 kilót híztam, a 6 hetes kontrollon már az eredeti súlyom volt, de utána 1-2 hónappal meg még soványabb voltam, engem nagyon leszívott a szoptatás.
2010. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 53-54 körül voltam amikor teherbe estem és 74-el mentem szülni.A 6 hetes kontrollra már "csak" 4-5 kg. plussz maradt rajtam,tehát 58-59 kg.-ra lefogytam anélkül hogy bármit is elkövettem volna annak érdekében hogy visszafogyjak.
2010. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!