Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki ivott gyömbért és tonicot...

Ki ivott gyömbért és tonicot a szülés "érdekében"? Bevált?

Figyelt kérdés

Ez csak akkor indítja be a szülést,ha mind a kettőt iszom?

Tudom hogy ezek a kis trükkök akkor alkalmazhatók,ha a méhlepény,és a baba is elég érett és készen állnak.

De miért kell a kettőt inni,ha kell?

40 hetes Kismama


2009. ápr. 9. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Ez szerintem ugyanolyan hülyeség, mint az, ha ég a gyomrod, akkor nagy hajjal születik a baba és ehhez hasonlók.

Majd ha jönni akar, akkor fog megszületni.

Élvezd az utolsó időt!

2009. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom pont NEM szabad tonikot inni, egész terhesség alatt nem tanácsos mivel a benne lévő kinin zárhatja a Botallo vezetéket ami a baba szívénél van.

Én nem innám meg.

2009. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és a kólával mi van?
2009. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom ezekkel most mi van,csak mert hallottam hogy ezzel elősegíteni lehet a szülés beindulását.

Gondolom olyan ez,mint bármi más,nem bebizonyított.

Gondoltam rákérdek mit gondoltok róla.

Valakinek bevált,mert a görcsöket előidézte,van aki csak ártott vele magának.

Várom hogy megszülessen a kicsi,de rábízom mikor,és hogyan.

Köszönöm a válaszokat

2009. ápr. 9. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyömbérnek semmi köze a szülés beindulásához. Terhesség elején a hányingerre is ezt ajánlják, mostanában én is gyömbért iszom, mert megnyugtatja a gyomrom. De mégcsak 14 hetes vagyok, nagyon remélem hogy nincsenek ilyenek mellékhatásai...:)
2009. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a bábakoktélt.van akinek használ,van akinek nem.
2009. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még annyit akartam írni,hogy jó fahéjas valamit ehetnél de nem hiszem hogy akkora mennyise´get bírna´l,de indító hatása van.
2009. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szóról szóra a 6.oldalon szerepel ez:

Nekem a tonic és a gyömbér jött be illetve egy ismerősömnek is én is tőle halottam.Délután ittam egy fél liter tonicot késöbb fél liter gyömbért este meg jöttek a fájások mehettem a kórházba.A bábakoktélt viszont nem ajánlom mert többet ártasz vele mint használ.Sajnos én is kipróbáltam aztán kaptam olyan görcsöket alig bírtam élni és aztán kiderült csak josló fájásokat csinált de abból is a legerősebb fajtát.Meg azért sem ajánlom mert a ricinustol a babád belekakilhat a magzatvízbe ami veszélyes.Inkább mozogj lépcsőzz séta sex és igyál tonicot:)5 hetes baba anyukája

2009. ápr. 9. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy gyógynövényes oldalon,hogy pásztortáska teát javasolják a szülés beindításához,szülés után meg a vérzés csillapításához.
2009. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod, mi a baj? Túl sok az (sok esetben téves) információ, ami eljut a kismamákhoz. Ezért sokszor meg vannak zavarodva, hogy mit lehet és mit nem.
2009. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!