Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen homeopátiás szereket/sz...

Milyen homeopátiás szereket/szert éri meg hasznánli a szülés "megkönnyítése" érdekében és hanyadik héttől?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
36-38 héttöl javasolják a homeot.én caullophillumot és cinicifugát szedek felváltva ás málnalevél teát iszom. segitenek tágulni a méhszájat és felpuhitani azt, állitolag gyorsabb kicsit a vajudás is.hogy tényleg használt-e 2-3 hét mulva meg irom ha gondolod. 38 hetes kismama
2008. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! és a várható választ is megköszönném!! könnyű szülést neked!! :)
2008. szept. 20. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát hogy mennyire használ azt nem tudom,mert én ittam a málnalevél teát,szedtem a homeos bogyót és igy tágultam oránként 1 ujjnyit.Hinni kell benne. Könnyü szülést kívánok!
2008. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!