Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen homeopátiás bogyókat...

Milyen homeopátiás bogyókat vegyek a könnyebb vajúdás és szülés érdekében?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy már a 36. héttől célszerű elkezdeni némelyiket. Akinek van ebben tapasztalata, írjon legyen szíves! Előre is köszönöm!
2008. máj. 27. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Kidobod a pénzed az ablakon. Szeintem legalábbis. én ezek nélkül vajúdtam, 4óra után kértem az EDÁ-t. A sógornőm szedte őket (sajna nem tudom mit, de málnalevél biztosan volt köztük) és ő egy kicsit korábban "adta" fel. Vagyis tökmindegy, a vajúdás fájdalmas és hosszú dolog, viszont az egyetlen fájdalom aminek van értelme az ember életében! Ha könnyen kívánod átélni,kérj érzéstelenítőt, az a tuti!

sok sikert és könnyű születésnapot nektek!

2008. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van aki hisz benne, van aki nem, van akinek használ, van akinek nem...

De nálunk pl nem adnak semmilyen fájdalomcsillapítót...

Bocsánat, én sem adtam érdemleges választ, én is keresem a lehetőségeket erre, sokan dícsérik a bogyókat:-)

2008. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a legjobb, ha itt körülnézel...


[link]


A legtöbben ezeket ajánlják:

Szülés előtt, a 36.

CAULOPHYLLUM 30 CH

napi 1x5 golyó A méhnyak izomzatának puhítására, előkészíti a könnyebb vajúdást.


Szülés közben:

CIMICIFUGA RACEMOSA 30 CH

Szintén méhnyakizom-tágító, rendszeres fájásoknál félóránként 3-5 golyó.


Szülés után:

STAPHYSAGRIA 30 CH

napi 2x5 golyó A gátmetszés vagy császármetszés sebgyógyulását serkenti, javítja, és fájdalomcsillapító hatású.

2008. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a homeopátiás bogyókban, és ezért szedtem is őket. Azokat, amiket az előző válaszoló leírt. 2,5 óra alatt szültem meg a 3,5 kg-os babámat. És olyan gyorsan haladt a szülés, hogy se beöntésre, se fájdalomcsillapításra nem volt idő. Nekem életem legszebb élménye volt a szülés, és szerintem ehhez a homeopátiás bogyók is hozzájárultak.
2008. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is segítettek! 1.5óra alatt szültem és könnyű szülés volt. A gátsebemre csodaszer volt Az arnica montana és a vaspotlásra is a vaskészítmények. A tejserkentők is jók! Veszíteni nem veszítesz használd őket! Én esküszöm rájuk!
2008. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Én teljesen biztos vagyok benne, hogy ezek a bogyók hatásosak, el is kezdem gyorsan a beszerzést, 35 hetes vagyok. Még egyszer köszi!:-)
2008. máj. 27. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:

kezdd el, nekem is álomszülésem volt, én is azokat szedtem, amit leírtak fentebb! És mellé ittam a málnalevél teát. Higgyél benne, segít! Én fél óra alatt szültem meg a babámat, 3,3kg, 56 cm, és nem fájt. A szülésznőm szerint a homeopátiás bogyók miatt. Első babás anyuka vagyok és már 6 hete szültem. Staphisagria is nagyon jó, én hazajöttem a kórházból, másnap már nagybevásároltam az auchanban egyedül, miközben a férjem babázott :)

És boldog babavárást.

2008. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, jó ilyet olvasni! Remélem, nekünk is segít majd!

Gratulálok a kisbabádhoz!

2008. máj. 28. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!