Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes úton szült anyukák...

Természetes úton szült anyukák, kényes kérdésre szeretnék választ kapni, a részletek alul?

Figyelt kérdés
Első gyermekemnek császárral kellett megszületnie, most másodikkal vagyok terhes, elvileg választhatom a természetes szülést még. De felvetődött bennem a kérdés, hogy vajon nem változik-e meg egy természetes szülés után az orgazmusképességem, ami hiperszuper jó volt mindig. Volt rá példa, hogy elmúlt az élvezet vagy rosszabb lett a szex? Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 31. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb lett:)!
2011. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem jobb lett! Sokkal könnyebben megy! ;)
2011. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 2x szültem hüvelyi úton, 1x volt gátmetszésem.

Nem volt gond semmivel, alig bírtuk kivárni a kötelező 6 hetet :)

Férjem szerint még szűkebb is lettem, de nekem ez nem okoz kellemetlenséget, Neki meg főleg nem :)

Orgazmus terén sem változott semmi, sőt ahogy többen is írták előttem, még jobb is lett a szex, mint volt.

Novemberre várom a 3. babánkat :)

2011. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


8 hete szültem, gátmetszéssel. Már vagy három hete van szex.. :D nem bírtuk kivárni a hat hetet. Jobb mint volt, a méretekben meg semmi nem változott. :) Persze az első alkalmakkor elővigyázatosságból síkosítót használtunk, de már az sem kell...

2011. aug. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb lett. :)
2011. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

semmi maradandó fizikai változás nem történt.

viszont 6 hét után, hatalmas pocak nélkül élmény volt végre egy jót szexelni:)

2011. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem pl sokkal-sokkal jobb lett! Nekem a szüléstől és lehet hogy inkább a terhesség alatt végzett intimtornától megizmosodtak ott lent a dolgok, és sokkal sokkal jobb lett minden. :D
2011. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!