Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes úton szült anyukák...

Természetes úton szült anyukák, kényes kérdésre szeretnék választ kapni, a részletek alul?

Figyelt kérdés
Első gyermekemnek császárral kellett megszületnie, most másodikkal vagyok terhes, elvileg választhatom a természetes szülést még. De felvetődött bennem a kérdés, hogy vajon nem változik-e meg egy természetes szülés után az orgazmusképességem, ami hiperszuper jó volt mindig. Volt rá példa, hogy elmúlt az élvezet vagy rosszabb lett a szex? Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 31. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott semmi. Ugyanolyan jó.
2011. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát valakinek jobb lesz, valakinek rosszabb, ez egyéni dolog. Nekem mondjuk kicsit tágabbá vált, ami ugye nem valami kedvező. Ettől függetlenül talán jobb is a szex mint előtte.
2011. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmiben sem változott, sem az orgazmus, sem a hüvely rugalmassága, mérete. Nem tudom másnál, hogy alakult, de nekem minden maradt a régiben szerencsére.
2011. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Úgyanolyan mint volt. Férjem szerint sem változott semmi "odalent". Mondjuk szülés után nekem kellett egy 5-6 hónap, míg minden "visszarendeződött" és úgyanolyan lett, mint régen.
2011. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Engem túl szűkre varrtak össze, már fél éve szenvedünk a férjemmel emiatt. Össze-vissza bénázunk mire végre sikerül "betenni". És fáj is nagyon. Voltam orvosnál, azt mondta minden rendben van. A heg is szép. Az orgival nincs probléma, az ugyanolyan jó, mint előtte.:)
2011. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem jobb lett. :D

De komolyan.

2011. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2 eléggé ngy gyerek és mind a kétszer össze vissza vart hüvely (+méhszáj) után sem lettem tágabb, ugyanolyan az orgazmusom is
2011. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb lett. :-)
2011. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2 gyerek,2 hüvelyi szülés,és még mindig nagyon jóóóóó szex...mi sem bizonyítja jobban,hogy a 3. babára készülünk.
2011. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2x szültem természetes úton,gátmetszéssel! Mind 2 szülés után alig bírtunk magunkkal. Mivel elég száraz voltam ekkor,így óvatosnak kellett lenni,de amúgy minden a régi- leszámítva,hogy van 1 póz,amit már nem "bírok". Az orgazmus gyakorisága mit sem változott.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:33 h.km.

2011. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!