Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a 34. héten még medencevégű...

Ha a 34. héten még medencevégű a babám, megfordulhat még a szülésig?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Vajúdás közben is még megfordulhat.
2011. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze!


Itt rengeteg ilyen történetet olvashatsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=82&keres..

2011. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyre kisebb az esély, de bármikor megfordulhat, az utolsó pillanatokban is.

Első lányom nem fordult meg, így császár lett.

Második a 36. hétig végig forgott, szerencsére fejvégű maradt, így Őt természes úton szültem.


Elvileg azt mondják, hogy négykézláb kell állni és az valahogy segíti a babát hogy megforduljon. Én a másodiknál próbáltam. Hogy ennek hatására fordult végül jó irányba, nem tudom. (27. hét faros, 31. hét fejvégű, 32. hét faros, 36. hét fejvégű)

2011. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2011. júl. 20. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a négykézláb állós dolgot már én is hallottam, elvileg hatásos, de ismerek olyat, akit már majdnem toltak a műtőbe császározni, de még a doki a biztonság kedvéért megnézte, és szó szerint az utolsó pillanatban fordult meg a baba, így természetes úton szült.
2011. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem épp a 34. héten fordult meg a lányom.

Az esély persze egyre kisebb, hogy befordul, de nem lehetetlen!

Én speciális technikákat nem alkalmaznék, mert ha nem fordul be a baba, annak oka van (pl. rövid köldökzsinór).

2011. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!