Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megfordulhat még szerintetek...

Megfordulhat még szerintetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az első szülésem sürgősségi császár lett lepényleválás miatt, most pedig nagyon készültem a sima szülésre, amire az orvos szerint meg is van minden esélyem.Ma viszont az ultrahang szerint harántfekvéses a gyerek, elől a lábakkal, így hétfőn be kell feküdnöm mert az orvos meg akar császározni.:( Ma vagyok pont 38 hetes.Szerintetek van még remény arra, hogy a baba megfordul ilyenkor és sima szülés lehet belőle?A mai uh-n 2977 grammra becsülték.
2010. szept. 10. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Van. A barátnőm 3300 grammos babája a szülés napjára fordult be, előző nap még farros volt. Síma, gyors szülés volt. Beszéld meg a babáddal!:)

Könnyű szülést!

2010. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó lenne, csak félek, h a doki nem várja meg, hanem megcsászároz pl a 39. héten, holott lehet még lenne esélye megfordulni..akár uccsó pillanatban is:( különben miért fektetne be programozott császár címszóval?:(

istenem, mit meg nem adtam volna ha most sikerült volna simán szülnöm :(:(:( esküszöm már bőgök kínomban

2010. szept. 10. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne bőgj, ne stresszelj emiatt! Igaz, tényleg megfordulhat, egy ismerősöm babája a 41. héten döntött úgy, h faros lesz.
2010. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj az orvosoddal. Ha más baj nincs, csak az hogy most még nem fordult meg a gyerek, akkor várjon a 40. hétig. A barátnőm babája a szülés előtt 2 órával fordult meg, utána már indult is kifelé :)

Azon meg semmiképp ne stresszelj, hogy esetleg megint császár lesz, szerintem az se tragédia. Lényeg, hogy Te és a babád egészségesek legyetek!

Egy előttem válaszoló már leírta: nyugodj meg, reláxálj és beszéless a babáddal. Van néhány trükk is, amiket ajánlgatnak, hogy hatásos, nem tudom, mi igaz belőle, de ártani nem ártanak: hintázni kell óvatosan illetve zseblámpával közvetlenül a szeméremcsont fölé világítani, meg körbe-körbe simogatni a hasadat...

2010. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!