Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvarrás vagy baba?

Gátvarrás vagy baba?

Figyelt kérdés
Sokan azt irták, hogy amikor már a gátvarrás van hátra, akkor azzal már nem is törödnek az anyukák, mert már azt várják és azzal vannak elfoglalva, hogy a babával lehessenek, vagy fogják a kezükben. Az nem érdekel senkit, hogy a doki hogy varr vissza és nehogy véletlen elrontsa a szexuális életet? Azért mert kibujt a baba perszehogy öröm, de hát azért a gátvarrás sem mellékes... vagy?
2011. júl. 12. 11:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az én dokim csak akkor vágott, mikor már majdnem a végén voltunk, és csakis akkorát amekkorára szükség volt. így olyan kicsi lett a vágás, hogy felszívódós cérnával vart. így még kiszedni sem kellett. kb. 5 napig volt kellemetlen ülésnél annyi idő alatt be is gyógyult. sex-nél egy kicsit mintha szűkebb lennék de egyébként semmi probléma vele. De az is tény, hogy mivel elég kimerítő a babázás, estére néha úgy kidőlők, hogy most még csak elég ritkán vagyunk együtt. Na meg párom is sokat éjszakázik, és néha előbb elaszik mint a fia.
2011. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajna nagy vágásom lett, de legalább nme repedtem!

De mikor megszületett a babám, csak az járt a fejemben hogy végre hagy lássam az arcát...Aztán mikor varrtak elvittték apával együtt, de akkor sem jutott eszembe a sex!Nagyon fájt a varrás, folyton azt kérdezgettem mennyivan még?A dokimmeg folyton azt mondogatta,hogy már csak...., hogy anyukának is jó legyen a sex! Ezen akkor mosolyogtam!

Hát utána kb 4 hétig még eszembe sem jutott, fájt mindenem lent fáradt voltam, aztán kiváncsi lettem azért én is, de kivártuk a 6 hetet!

Hatalmás vágással a sex ugyanolyan vagy inkább még jobb mint volt! :)


Ne aggódj ezen!Mikot megszületik a babád, ezerszer nagyobb örömet fogsz érezni,mint egy orgazmus! :)

De majd szép lassan az is helyre áll!

19 hós kislány anyuja

2011. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem, bőven 4 kiló feletti babákat, repedtem is, vágtak is. De eszembe nem jutott a varráson aggódni... jó, úgy fél óra után már untam, és elegem volt a csipkedő-fájó érzésből, már alig vártam, hogy végezzen a doki. De teljesen megbíztam benne. Igaz, hogy az én dokim legendásan jó gátvarrásban, állítólag a nővérek, szülésznők első pillantásra felismerik, hogy kit varrt az a doki... és hát igen, nem panaszkodhatom ezen a téren, jobb lett, mint új korában :)
2011. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Egy pillanatig sem jutott eszembe,hoyg a dokim elronthat bármit is a gátvarrás közben.

Szerintem az anyukák nem úgy értik ezt az egészet,ahoyg te gondolod.

A "kint volt a baba és onnantól csak ő számított semilyen gátvarrás nem érdekelt" hozzáállást szerintem úgy kell rételmezni,hogy annyira elfáradnak a ők,hogy a hirtelen megszűnő nyomás érzet és az hogy végre lehet pihenni egy olyasfajta megkönnyebbülés,hogy ez jobban megmarad,mint az hogy mi történt a gátsebbel.


Mivel engem konkrétan otthagytak a szülésznővel,dokival (páromés a csecsemős elvitte a babánkat) még beszélgetni is tudtunk. Hogy sokat vágott-e meg hoyg miszáj volt,stb...

Az utolsó öltést éreztem is.

Szóba sem került,hogy hogy varrjon vagy hoyg mennyit varrjon,csak összevarrta és kész és semmi panaszom nem lehet rá. Nem is gondoltam akésőbbi szexuális életemre,de azért,mert eszembe sem jutott,hogy ezen bármit is ronthat a doki a gátvarrással...

2011. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

tök mind1, hogy aggódsz, vagy sem, a doki kezében van a tű meg cérna....

mégis, mit tudnál/fogsz tenni?


engem jól varrtak, minden olyan, mint volt :)


amúgy meg a baba apával volt, nem velem, de akkor sem jut eszedbe a varratot fogdosni!!

2011. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

én aggódtam ezen, de ott helyben csak a babánk érdekelt és az hogy hagyja már abba a doki mert remeg a lábam:)

minden ugyanolyan mint volt.

2011. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azért a doki tudja a dolgát. Nekem tök aranyos volt, egy varrás, hogy szebb legyen, egy apának... Semmivel semmi gond. De az esetek nagy többségében visszaáll minden a régi kerékvágásba. Gondolj erre!
2011. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Amíg varrtak, addig Babát fürdették, mérték stb. Egyébként akkor annyira fáradt voltam, hogy az sem érdekelt volna (lehet, hogy észre sem veszem), ha bevarrják a "kijáratot"!!! :D
2011. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat!:)
2011. júl. 12. 17:17
 20/23 A kérdező kommentje:
Jo olvasni, hogy legalább mindenkinek rendbe jöttek a dolgok, remélem nekem is ugyanolyan lesz minen mint előtte!:)
2011. júl. 12. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!