Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvarrás vagy baba?

Gátvarrás vagy baba?

Figyelt kérdés
Sokan azt irták, hogy amikor már a gátvarrás van hátra, akkor azzal már nem is törödnek az anyukák, mert már azt várják és azzal vannak elfoglalva, hogy a babával lehessenek, vagy fogják a kezükben. Az nem érdekel senkit, hogy a doki hogy varr vissza és nehogy véletlen elrontsa a szexuális életet? Azért mert kibujt a baba perszehogy öröm, de hát azért a gátvarrás sem mellékes... vagy?
2011. júl. 12. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én a gátvarrásból csak annyira emlékszem, hogy iszonyatosan fájt és már azt kívántam, hogy végre legyen vége a varrásnak! Egyébként pedig megbíztam az orvosomban, tudtam, hogy nem fogja elszúrni és nem is csalódtam benne! :o)
2011. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

És még is hogy gondoltad? Felülsz és nézed ahogy varr? Én felülni sem tudtam és ha felülsz akkor varrni sem tud.

Nem bántásból kérdem, de komolyan hogy gondoltad, hogy ellenőröd? Én csak utána nézhettem meg tükörrel, de semmit nem láttam, mert tök be volt dagadva.

2011. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ellenőrzöd*
2011. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy ellenőrzöm, csak hát azért attol, hogy babát szülök, nem adom fel magam, nekem a továbbiakban is élnem kell az életem a babával és a párommal is, ha érted mire gondolok..
2011. júl. 12. 11:50
 5/23 anonim ***** válasza:

Értem , hogy mire gondolsz, de az én kérdésem arra irányult, hogy hogyan figyelsz arra, hogy ne rontsa el?

Persze senki sem akarja, hogy elrontsák neki. Anyukámnak úgy varrták össze, hogy azóta nem tud betétet használni csak tampont, mert mindig kifolyik neki ( elnézést a kifejezéséért) a szexuális életébe viszont nem mentünk bele (:

2011. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mire gondolsz, hát igen én is arra gondoltam, de NEM akarok én önző lenni felfogom azt, hogy ez a legszebb az életben hogy mi nők erre képesek vagyunk, csak hát az azért nem mindegy, hogy aztán tönkretehetnek "ugy" érted...:) egy bizonoys félelm van szerintem mindenkiben.. na de bennem aztán nagyon nagy ez a félelem! Neked visszaállt az eredetire minden?
2011. júl. 12. 12:02
 7/23 anonim ***** válasza:

Hidd el, abban a pillanatban kevés az a nő, aki a leendő szexuális élee jut eszébe, nem csak a baba miatt, hanem kisebb gondja is nagyobb annál, hogyan fog szexelni.

A baba abban a pillanatban ezerszer fontosabb, bár értem én, hogy mire gondolsz.

2011. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, nekem minden a régi.
2011. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Előtte és utána aggódtam, de varrás közben meg sem fordult a fejemben.

Akkora hormonhatás ér, h nem úgy gondolkodsz, mint normális állapotban, a szex lett volna tényleg a legutolsó, ami eszembe jut.

Inkább varrás után azon nyávogtam, h még egy órát feküdni kell, és biztos, meglesz-e a reggelim az osztályon:))))


Soha olyan finom párizsis zsemlét nem ettem, utána pedig aludtam vagy 5 órát. Akkor a gyerek sem járt az eszemben, pedig így visszanézve ez is fura.


Mikor felébredtem, akkor hozták ki először, az első gondolatom az volt, h már megint éhen pusztulok, míg szoptatni próbáltam, addig én is csipegettem:)


A szexuális életem egyáltalán nem foglalkoztatott, még jó pár napig:)

2011. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Amíg varrtak engem, addig a babát elvitték fürdetni, ellátni. Amint végzett az orvosom, beszólt az újszülött osztályra hogy kész van és visszahozták a babát. Egyébként én teljesen bíztam a dokimban, míg varrt ott volt a párom is (apás szülés volt)-mutogatta a képeket, amiket az osztályon csinált, ahogy fürdették stb. Közben beszélgettünk a dokimmal is.
2011. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!