Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általában szülés előtt megy a...

Általában szülés előtt megy a hasa a kismamának, de történt -e ez veletek éppen fordítva?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, lassan egy hét túlhordással...semmi jele, hogy jönni szeretne a kicsi...sosem volt keményedésem, nem görcsölök...

Mindeddig a vécén sem volt problémám, de most szorulásom is lett....pedig úgy tudom szülés előtt inkább megy a has...Ráadásul itt külföldön 1 hónapja látott doki, mert nincsenek későbbi vizsgálatok, ha a 41. hétig sem jön a baba, akkor kell csak bemenni...de holnap mindenképpen meglesetjük őt. Tényleg nagyon el vagyok kenődve, annyira várjuk már....


2011. júl. 3. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor született a pici végül? :)
2011. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Végül július 8án született meg :)

Itt kint várnak a betöltött 41. hét + 4 napig...addig semmivel nem siettetik a dolgokat (csak ha gond lenne). Minden nagyon természetesen zajlik...a szülésznőn kívül más nincs is jelen a végén, gátvédelem alap(nálam egy két karcolást stoppoltak...de már most nem találom, hogy pontosan hol) 10 órát vajúdtam (a későbbi szobámban a párommal), az utolsó 4re kértem/kaptam edát...

Összességében azt gondoltam sokkal "kórházszagúbb" egy szülés, szóval nagyon pozitív élmény maradt, örülök, hogy ennyire ösztönösen/ a la nature történt az egész. A fájdalmat viszont alulértékeltem, azt gondoltam kevésbé rossz...de kegyetlen:)

2011. júl. 31. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!