Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általában szülés előtt megy a...

Általában szülés előtt megy a hasa a kismamának, de történt -e ez veletek éppen fordítva?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, lassan egy hét túlhordással...semmi jele, hogy jönni szeretne a kicsi...sosem volt keményedésem, nem görcsölök...

Mindeddig a vécén sem volt problémám, de most szorulásom is lett....pedig úgy tudom szülés előtt inkább megy a has...Ráadásul itt külföldön 1 hónapja látott doki, mert nincsenek későbbi vizsgálatok, ha a 41. hétig sem jön a baba, akkor kell csak bemenni...de holnap mindenképpen meglesetjük őt. Tényleg nagyon el vagyok kenődve, annyira várjuk már....


2011. júl. 3. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még nem szültem, így semmi okosat nem tudok mondani. Nekem még van néhány hetem. De ne keseregj, biztosan minden rendben lesz. Elhiszem, hogy már nagyon várjátok. Drukkolok, hogy hamarosan induljon és gyorsan bújjon ki a babád!!!

Kislány v. kisfiú?

2011. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm a biztatást!

Első baba és kislány.

A kérdés feléd ugyanez:) illetve hány hetes vagy?

2011. júl. 3. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer sem volt hasmenésem szülés előtt. Úgy tudom, ez nem törvényszerű, ne aggódj miatta.

Durva, hogy nem vizsgálnak túlhordás esetén. Drukkolok, meginduljon magától, és ne legyen semmi gond :) nem lesz!

2011. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Közvetlen a szülés előtt várható a hasmenés, szerintem a fájdalmak hatására.

Szóval ne aggódj:)

2011. júl. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

19:45-ös vagyok tegnapról.

33. hétben járunk és kisfiunk lesz.

2011. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem végig szorulásom volt, ráadásul idegen helyen nem is tudok nagy wc-zni.Pedig 1 nappal szülés előtt már befektettek túlhordás miatt. Mondtam is a szülésznőnek,de mégsem adott beöntést. Ma már tuti kérnék, mert így olyan aranyerem lett, hogy még a nővérek is csak csodálkoztak a gátkezeléseken. (tudom,hogy a szülés is kihozza az aranyeret, de a kettő együtt tuti rosszabb)
2011. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom már mindenhol elnyom a babád és lehet ezért van szorulásod. Bár a kérdés kiírása tegnap volt azóta sok minden történhetett veled! Minden rendben lesz, nyugi. Az se jó ha az embert agyon vizsgálják állandóan. Ha még mindig sokat mocorog a pici, akkor van időtök. Ha már kevesebbet és ritkán, akkor közeleg a vége.

Én első babámat 37 hétre szültem, előtte 2 napig ment a hasam istenesen ( nem is adtak beöntést), persze így is indítani kellett más okok miatt. Második babámat meg 1 héttel túlhordtam, lett beöntés is és császár lett belőle. Nincs két egyforma terhesség és szülés sem :)

Könnyű szülést és jó egészséget! :))

2011. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is erre gondoltam, hogy már mindent elnyom, mert nagyon lent van a feje. Nem történt azóta sok minden, bementünk a kórházba, ahol csináltak nst-t...minden rendben, aktív, ficánkol. Kérték legyek türelemmel...ma vagyok 41 hetes:S és ezt még elszámolni sem lehetett!!
2011. júl. 5. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Hááát azért már csak jó lenne, ha bent tartanának . Nincs fogadott dokid vagy ilyesmi? Tudom én hogy 42.hétig normális a "túlhordás". Bár külföldön minden másképp van, min itthon. Sőt itthon is ahány kórház annyi szokás. Kitartást, már tényleg nincs sok.

Tippek a szülés megindítására ;-) :

-állítólag egy jó "utolsó" szex beindíthatja a szülést ( tapasztalatom nincs erről ,mert a férjem ilyenkor már nem mert semmit csinálni, nálunk 34.héttől holt szezon volt...)

- málna levél tea iszogatása jótékony hatással van a méhszáj tágulására ( ez nálam bevált, bár már a 36.héttől ittam, na de másodiknál mindegy is volt, mert császár lett a végem)

- lépcsőzés, sok séta

- homeo bogyók...stb


Most nem irigyellek, de a következő egy pár hetet igen. Olyan izgi és jó dolog újdonsült anyucinak lenni :)))

Utolsó voltam.

2011. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mekkora most a babád sacperköbö? Nem mondtak semmit, uh.-on csak voltál nst mellett, nem?
2011. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!