Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi indította be a szülést?

Kinek mi indította be a szülést?

Figyelt kérdés
Írjatok! 39+3 hetes vagyok,elsőt 40+6 hetesen szültem. Júl.6-ra vagyok kiírva. Dokim nem lesz elérhető 8-9-10-én. Parázok hogy vagy előtte vagy utána kellene szülnöm,nem akarok másnál,így is sok minden bizonytalan. 1 ujjnyira nyitva vagyok(2100),lehet még szexelni?
2011. júl. 2. 02:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

nekem pedig még a szülés napján (40 + 6 nap) is 2111 volt a méhszájam

úgy kellett tágítani a szülőszobán !

2011. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Szex: a 2100 azt jelenti, hogy a külső méhszáj nyitott, de középen és belül még zárt, a méhnyak 2 ujjnyi, így nyugodtan szeretkezhetsz (ha az orvos másért nem tiltott el) nem fenyegeti a babát fertőzésveszély.

Próbálj minél többet mozogni, sétálni, de nem eröltetve, csak ahogy kényelmes. Beszélj a babáddal, tervezzétek meg együtt mikor érkezik. Ennél többet szerintem nem tehetsz, hacsak nem vagy a drasztikus megoldások híve...

2011. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Szívesen fogadok még tapasztalatokat. Nem merek drasztikus megoldáshoz folyamodni,ma mindenesetre kipróbálok egy homeós koktélt az nem árthat,max. nem történik semmi. Aztán séta,ablakpucolás,ezt-azt még pakolok. Talán történik valami.
2011. júl. 3. 16:10
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt nem mondtam még senkinek, de én önkielégítettem. Nem tudom e miatt-e, de ez történt késő este és hajnalban elkezdődtek a fájások. Rá 5 órára megszületett a kislányom.
2011. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!