Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a bábakoktél indította...

Akinek a bábakoktél indította be a szülést, kisegítene?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék rá,hogy az alkoholt hogy tudta meginni,vagy milyen formába,ugyanis én még a szagától is rosszúl vagyok/leszek.

Ami még érdekelne,utánna vérkép,nem mutatta ki?Vagy doki nem érezte meg a szagát?

Ha nem indul be időbe a szülés valamit tennem kéne,nem akarok befeküdni,kisfiam roppant módon megviselné,ha több mindt 1 hetet lennék távol.

Köszi


2010. máj. 4. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem ittam még ilyet,de azt tudom,h pálinka van benne. Így lehet,h az meg a babádat viselné meg,nem?? Én nem merném meginni,és nem csak az alkohol miatt.(Amugy a pálinkának nem gyenge szaga van,bár nemtom,h mennyivel az elfogyasztása után indulhat meg a szülés...)


Üdv! 37 hetes km

2010. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Helyesbítek:most olvastam utána,h másféle alkohol is "jó". Háát...még így sem győzött meg:-/


Kívánom,h helyesen dönts!:-)

(Én a dokit kérdezném meg először a lehetőségekről....)

2010. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az alkohol olyan elenyésző mennyiségű a bábakoktélban, hogy annyit biztos nem érez meg a doki. Ismerősöm próbált ki, és neki 2 óra alatt jöttek a fájások, és nagyon hamar megszült.

Én a ricinus miatt nem próbáltam ki, mert én attól hányok. Műtét után itattak velem, és azóta ha csak meghallom a nevét már hányingerem van.

2010. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!