Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek front indította be a...

Akinek front indította be a szülést, előtte voltak előjelek hogy közel az idő? Vagy hirtelen jött a frontra?

Figyelt kérdés
Most is frontot mondanak holnapra, és jó lenne ha kijönne a kis babócám. 39 hetes vagyok. Ma nagyon sokat keményedek, görcsölök. Jó lenne ha a front kihozná. Van rá esély?
2009. szept. 23. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem hidegfrontra indult be.

semmilyen előjele nem volt, semmi fájdalom, semmi görcs...

jó étvágyam volt, sokat ettem, jó kedvem volt, semmit nem éreztem egész napközben :)


majd meglátod holnap :)

2009. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Jó lenne!
2009. szept. 23. 18:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok anyukától hallottam, hogy a front indította be a szülést. Én 38 hetes vagyok, de nem bánnám, ha elindulna a fronttól a szülés:)

Könnyű szülést!

2009. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hidegfrontra szültem én is.nekem elötte pár nappal elkezdett dagadni a lábam és a kezem,elötte nap este meg keményedtem rendesen.de én nagyon erős frontra szültem.és 41.hétre.elötte sok front volt de egy sem indított.

olyan könnyű szülést kívánok mint nekem volt.

3 hetes babuci anyukája

2009. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Gratula a babához!

2. válaszoló, mi meg reménykedjünk! :D

2009. szept. 23. 18:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező és 2. Válaszadó!

Csatlakozom hozzátok, vagyis a reménykedők táborához! :D

2009. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagyok kiírva, szerintem én nem szülök. :) De a remény hal meg utoljára
2009. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

:) Akkor tényleg csak a remény marad. :) Drukkolok mindannyiunknak!

Majd írjatok hogy bejött-e a front!

2009. szept. 23. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Mi szombatra vagyunk ki irva,a doki azt mondja semmi jele a szülésnek.Hát nálunk is marad a remény.Már nagyon türelmetlenek vagyunk.
2009. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sziasztok, kedden meg kettős front lesz, szóval ha ma nem is szülünk, legalább akkorra van remény...állítólag az is elég kemény. én örülnék a keddnek, jól hangzana a 2009.09.29, nem? amúgy okt. 7re vagyunk kiírva.

írjatok majd, kivel mi történt:-)

2009. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!