Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is járt így?! : Nemrég...

Más is járt így?! : Nemrég szültem az ÁEK-ben (MÁV kórház), és császár után az aneszteziológus egy névjegykártyát adott a páromnak, jelenlétemben, és azt mondta, hogy: "amennyiben értékelni kívánnánk a munkáját".

Figyelt kérdés
Teljesen fel vagyok ezen azóta is háborodva!
2011. jún. 21. 20:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul azt azért adta hogy megtaláljátok ha pénzt akartok adni neki? Hát ez durva....és mit csináltatok?
2011. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Én is ott szültem, de semmi ilyesmi nem volt. Mondjuk ennek már két és fél éve.
2011. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Egy érzéstelenítőért úgy gondolom, és gondoltam, hogy nem adok neki pénzt... MIRE???Anyósom mondta, hogy mi van akkor, ha 2-3 év múlva is ő lesz bent... Mire én: Addig ki tudja, hogy mi lesz, ott lesz e még, és, ha ő ott lesz, meg ismer e... Mi, nem fogja beadni az érzéstelenítőt??? Teljesen ki vagyok akadva ezen... Pofátlanság, nem?
2011. jún. 21. 20:41
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez döbbenetes. Hihetetlen ő megkapja a saját fizetését ja és a tb meg fizeti is az érzéstelenítőt.
2011. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, sőt eléggé visszataszító lépés a dokitól... De mondjuk én ugyanígy felháborítónak tartom, mikor a szülész tartja a kezét a borítékért vagy kereken kijelenti, hogy ennyit és ennyit kér a szülésért... Mindkettő igencsak etikátlan!!!
2011. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Margitba került 10ezerbe az epidurálisom.Közölték, hogy nincs a szinten orvos aki be adja, de hát ha nagyon akarjuk, akkor lenne......

Én is teljesen ki borultam.De hát ez az amivel még mindig nem lehet mit csinálni.

Ha azt mondom, hogy nem adok pénzt, hagynak ott szenvedni...

Szemétládák....

2011. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
ha az orvos meg a szülésznő megkapható, akkor miért pont ő maradna ki a buliból? Nem olyan felháborító ez, ha az ő fejével gondolkodsz.
2011. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
én októberben szültem a MÁV-ban, egy fiatal dokitól kaptam EDA-t (természetes szülés volt, de nem bírtam a fájdalmat csillapítás nélkül). Nagyon nagyon lelkiismeretes volt, többször bejött, biztatott, ellenőrizte, hogy minden OK e! Mi adtunk neki egy 10est, de irult-pirult és nagyon nehezen fogadta el! Sajnálom, hogy Te így jártál! Ez szerintem is nagyon visszataszító!
2011. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

21:22-es vagyok. Egyébként érdemes belegondolni az anesztes szemszögéből is. Kap 8-10 év tanulás után 100ezer Ft-ot. Persze kimehet külföldre, de akkor meg nem lesz, aki érzéstelenítőt adjon be itthon és asszem sokan fizetnénk érte akkor, csak legyen!!!

De egyébként úgy gondolom, hogy aki hálás akar lenni, az könnyen kinyomozhatja, hogy ki is volt a doki. Én a szülésznő nevére nem emlékeztem, de szerettünk volna "hálásak lenni". Egyszerűen megkérdeztem a nevét a dokimtól, meg a gyerekágyas osztályon, hogy mikor lesz bent és megkerestük őt az adott pillanatban.

2011. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Na azért álljon meg a menet..azért mert ő 100ezret keres, arról nem én tehetek.És én amikor azt a 10est kénytelen voltam oda adni, akkor pont annyi pénzünk volt, hogy ne haljak éhen!!!!

Ezt akárhonnan nézem undorító!

2011. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!