Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szegedi klinikára mit kell...

A szegedi klinikára mit kell vinni a babának?

Figyelt kérdés

Van egy általános listám, ezt mind vinni kell, vagy ezek közül adnak valamit?

- Y elöl patentos rugdalózók minden napra

- bodyk

- kis sapka

- zokni

- karmolás elleni kesztyű

- cumisüveg (hátha kell)

- 4 db tetra textilpelus

- 30 db eldobható pelenka

- edlobható pelenkázó alátét

- popsitörlő

- popsikrém

- cumi

- 2 db tetra fürdőlepedő (nem frottír hanem pelenka anyagú)

- kis pléd (a huzatos folyosóra)


2011. jún. 21. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2009. szeptemberben szültem ott és most fogok nemsokára, de én erről a listáról nem hallottam. Ők pelenkázták, fürdették, öltöztették, mikor jöttünk haza, csak akkor kellett a saját ruha, pelus, hordozó stb.

Ez mikori lista?

Még a kezére is adtak kis kesztyűt, ha kellett, vagy igény szerint jobban felöltöztették a fázósabbakat.

2011. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A netről szedtem le listát, hogy mit kell általában szülőszobára vinni. Ezért kérdezem, hogy szegeden hogy működik? Akkor nem nagyon kellenek ezek a dolgok?
2011. jún. 23. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


én 2008 novemberében szültem, a kicsinek egyedül pelenkát és törlőkendőt vittem, de csak a hazamenetelhez kellet végül, ahogy a ruhák is. mindet ők adtak és csináltak is, én nagyon elégedett voltam mindennel!! :)


Ági

2011. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!