Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi női klinikára, kell-e...

Szegedi női klinikára, kell-e időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne,hogy ellenőrző ultrahangra lehet menni időpont nélkül is? Vagy mindenképpen be kell jegyeztetni magam időpontra?Mert nem birom őket fölhívni telefonon, hogy kérjek időpontot.Aki tudja, vagy oda jár,az irjon lécci!Köszi!

20 hetes kismama


2009. márc. 20. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom kell, bár én nem most voltam, de akkor ki volt írva az ajtóra, hogy időpontegyeztetés és úgy emlékszem hogy 9-14 ig vannak. Mikor hívtad?
2009. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szio!!!

biztos,hogy kell időpontot kérni,mert nekem a dokim adott időpontot a CTG-re,s addig nemis mehettem be a vizsgálatra,míg a fosolyon lévő kisablaknál benem jelentkeztem,holott volt időpontom....s én ebböl gondolom akkor az UH sem kivétel.......s jobban jársz,személyesen,ha arrafele van dolgod,mert telefonon nagy szerencse kell,hogy eltuud érni öket....

üdv 35heteske

2009. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszotokat.Próbáltam már hívni őket délelőtt is többször, meg délután is,de egyszerűen kicsöng a telefon,csak nem hajlandóak felvenni.

Csak én valakitől ugy hallottam, hogy ha nincs időpont, akkor is behívnak, csak sokat kell várni.

Szerintetek az nem elég, ha a vizsgálatra a dátumot odairta a dokim,-tehát beutalóm van-csak ugye az időpontom hiányzik.Ha esetleg azzal a papírommal megyek oda, amit a doki irt?

2009. márc. 20. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy így lehet-e menni én mindig kértem még időpontot.Melyik számot hívtad?Nekem van kettő is ha érdekel írj!
2009. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem egy telefonszámom van meg.:545-508.Nem tudom ez jó-e egyáltalán.Megköszönném, ha megadnád a számot!
2009. márc. 20. 16:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is volt mindig időpontom,de már kezd idegesiteni, ha nem tudok addig kérni, akkor hogy menjek el.
2009. márc. 20. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az egyik szám nekem is a másik pedig felhívod a portát aminek két száma van:62/545-493 és a 62/545-757 és kéred a 5986-os melléket.Ugyan ugy az uh fog jelentkezni.Én volt hogy csak így tudtam bejelentkezni mert a másik számmal pont ugyanígy jártam mint te a héten.Kihez mész uh-ra?Sok sikert!
2009. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségedet,aranyos vagy!MAjd hétfőn megpróbálom a portás variációt, remélem többre jutok igy:-)Nekem van magándokim,de nem hozzá kell mennem, mert nem tudta, hogy bent lesz-e a klinikán,hanem ahhoz megyek, aki éppen akkor lesz benn.És annak az eredménye kellene majd a dokimnak.Magzatvíz mennyiségére kért ellenőrző uh-t.
2009. márc. 20. 16:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Te is a klinikára jársz?Neked van magándokid?Szegedi vagy?Ha gondolod irj privit!
2009. márc. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!