Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szegedi női klinikára mit...

A szegedi női klinikára mit kell vinni szüléshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem igazán tudom mit pakoljak össze,mi kell,ha simán szülök,és mi kell,ha császáros leszek(mert most több mint valószínű,hogy császár lesz,ha addig nem változik semmi).A kisbabának mit kell elpakolni a kórházba,mi az amit adnak,és amit vinni kell neki???

Írnátok listát? Előre is köszi!!


2009. júl. 19. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaz, én hüvelyi úton szültem, így azt nem tudom, hogy magadnak kell-e valami extra a császár miatt.

Az biztos, hogy magadnak hálóinget vigyél (adnak is, de jobb, ha van nálad), 2 papucsot, tisztálkodó szereket, törölköző, betétek (adnak, de csak 1 csomaggal és nem olyan nagy a szívóképessége, mint pl a Tena Ladynek), esetleg olvasnivaló, akármi, amit úgy gondolsz, kellhet.

Az orvosi papírokat, házassági kivonatot vagy apaságit se felejtsd el!

A babának nem kell különösebben semmi, ruhát, pólyát ott adnak rá, pelenkázó cucc sem fontos, mert azt is adnak ill. az ajándékcsomagban vannak mindenféle termékminták, amiket ott kiválóan lehet használni.

Ha mégis kell valami, azt a család úgyis tudja pótolni.

Amit a babának vigyél be, az a kiskesztyű, hogy ne karmolja össze magát, ezt az egyet nem tudnak adni.

Ha bármi kérdésed van, írj bátran!

2009. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!