Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a császármetszést? És...

Milyen a császármetszést? És miért lett császár?

Figyelt kérdés
negativ és pozitiv élményeket öszintén kérnék,köszönöm,38+2napos
2011. jún. 17. 12:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia 12:55 kori válaszoló vagyok.

Úgy szokták, hogy a szikét hozzáértetik a bőrödhöz vagy valami más, vagy valamit amivel a bőrödet stimulálják. De mivel nem látod ezt ne tudod, hogy mit és mit kellene érezned. Engem végig kérdeztek, hogy vagyok érzek-e valami szokatlant. Nyugi nem lesz gond. Te hol szülsz?

2011. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
MÉG NEM 100 hogy az lesz de 95százalékban igen.a szemérem csontom nagyon fáj ami elég veszélyes állitolag mert elmozdulhat a csont ami sztem elis van mozdulva mert alig tudok menni és iszonyatosan fájis,nem tud kijönni a baba vagy ha kiisjönne nme tudnék lábra állni.szoval majd leglátjuk addig milesz ezt majd a doki abba a pillantba eldönti.köszönöm mindenkinek várom a továbi hozzászolásokat!
2011. jún. 19. 14:25
 23/25 A kérdező kommentje:
Baján..
2011. jún. 19. 15:08
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát, nekem sajnos negatív élmény volt a császáros szülésem. HELLP szindrómám lett, a kicsi babám 34 hetes, mikor bevittek a műtőbe, rángógörcsökkel. Megkaptam a spinális érzéstelenítőt, ami hatott is, de a gyomrom körüli részre már nem. Végig fájt, és éreztem, ahogy a gyomrom környékét is préselik. Sikoltoztam, hogy ott ne, ott fáj, de ugye nem volt mit tenni. Hánytam is. Szerencsére a dokim igyekezett, nem tartott sokáig.


A fiamnak semmi baja, most épp 39 hetes terhes vagyok, és reménykedem, hogy nem kerül ismét császárra sor.


Azért hozzáteszem, hogy az enyém nem szokványos császár volt, nem muszáj így zajlania, és természetesen neked semmi negatív élményed nem lesz :)

2011. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Jah, és a negatív élményhez hozzátartozik, hogy a HELLP miatt 3 napig az őrzőben tartottak, nem láthattam a fiamat.


A sebemmel semmi baj nem volt, nem is nagyon figyeltem rá, a zuhanyzás kicsit macerásabb vele az első pár napban, de semmi extra. Ez persze függ az egyéni fájdalomküszöbtől is. És ami a lényeg, nem számít, hogy szülsz, ott a fiad/lányod, aki feledteti. Legalábbis egy idő után :)

2011. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!