Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok jó döntés ha a...

Mit gondoltok jó döntés ha a természetes szülést választom majd érzéstelenitő nélkül? Vagy kérjek epidurálist?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok.. 29 hetes kismama
2011. jún. 10. 11:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

En nem akartam kerni de vegul radumaltak a dokik.

25 orat vajudtam (rendszertelenekkel egyutt 36-ot) de ebbol a 25 ora volt kemeny. 19 ora vajudas utan (osszesen 2 centit tagultam) vegul engedtem es beadtak. Utana pedig 4,5 ora alatt szepen kitagultam. Szoval nekem epp,hogy felgyorsitotta az esemenyeket.Es nem benultam le!!!

Nem akarok kotekedni(egy masik kerdesbe ezert szra pontoztak) de aki par ora alatt megszult az miert mondja,hogy ki lehet birni? Igen, azt en is kibirtam volna de nem mindenki ilyen szerencses. Most jobb lett volna ha csaszaroznak? Ugyanis a dokik szerint ugy elgyengultem volna a vegen,hogy kitolashoz mar nem lett volna erom.

Nem ettol lesz valaki jobb anya .

Ennyi.

2011. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!