Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ma reggel ittam bäbakoktélt...

Ha ma reggel ittam bäbakoktélt, és semmi hatäsät nem éreztem, akkor ihatok holnap reggel is, ha addig nem lesz semmi? Vagy mennyi idö utän ihatok ujbol? 41 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

En ketszer ittam, de a masodikat mar nagyon nehezen, mert borzalmas ize volt. Nem is babakoktelt ittam mar masodszorra, hanem csak siman fel deci ricinust es narancslevet ittam ra.

Elso alkalommal volt egy kisebb hasmenesem, a szules sem indult be. En ket napot vartam es akkor ittam a masodikat. Akkor meg hasmenesem sem volt, se hascsikaras, semmi, de ejszaka megis beindult a dolog, a magzatviz folyt el.

Azota sem tudom biztosan, hogy a ricinus segitett-e tulajdonkeppen, vagy mar egyebkent is jott volna a babocam (boven ideje volt mar, hogy jojjon).

Anyosom meselte, hogy annak idejen neki mind a ket szuleset ricinussal inditotta be a dokija a korhazban, mind a ket babat ket hettel hordta tovabb. Egy probalkozas neki eleg volt, az elsonel 3 oran belul megindult a szules, a masodiknal masnap.

2009. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!