Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert kezdodott ujra, ha csak...

Miert kezdodott ujra, ha csak joslo?

Figyelt kérdés
Ma (megint) elkezdett erosen fajni a derekam amikor kemenyedik a pocakom, szepen be is surusodott, de rendszertelen maradt, igy gondoltam, joslo. Biztos, ami biztos, beultem egy kad meleg vizbe, ott szepen el is lazultam. Na mondtam, akkor ennyi volt. Erre mikor kiszalltam, megint elkezdett fajni, most meg mar lesugarzik a labamba... ilyenkor mi van? Aludjak a kadban? :-/ Szombatra vagyok kiirva.
2011. jún. 8. 21:39
1 2
 11/16 Nikuska Vác ***** válasza:

Figyu akkor már lehet, hogy csak órák kérdése:) Figyeld a vizedet, hogy szivárog e, ha igen akkor go a kórházba:)Ha megszültél és otthon vagytok írd meg légyszi.

Szorítok:) Szép és gyors szülést:) A szemedet csukd be!

2011. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Junius 13-an este megszuletett a kislanyom, Hanna May :)
2011. jún. 16. 18:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Gratula!!! :o)

1-2-4

2011. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nikuska Vác ***** válasza:
Gratulálok, írj majd milyen volt a szülés:)Jól vagytok?
2011. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratulalok!! Nekunk 10-en lett meg a baba:-) 3-dik valaszolo.
2011. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszonom! :) Gratula a 3. valaszolonak is! :)

A szulest inkabb nem reszleteznem, sajnos eleg szerencsetlenul jartam, tobb szempontbol is. :(( Szombat hajnaltol hetfo estig tartott es vegul (nem tudom, otthon igy hivjak-e, de nem a vakuum, hanem a masik... itt "forceps") fogoval huztak ki szegenykemet :(

Szerencsere a kislanyom teljesen egeszseges, gyonyoru, mar nem is latszanak rajta a nyomok.

2011. jún. 17. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!