Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert kezdodott ujra, ha csak...

Miert kezdodott ujra, ha csak joslo?

Figyelt kérdés
Ma (megint) elkezdett erosen fajni a derekam amikor kemenyedik a pocakom, szepen be is surusodott, de rendszertelen maradt, igy gondoltam, joslo. Biztos, ami biztos, beultem egy kad meleg vizbe, ott szepen el is lazultam. Na mondtam, akkor ennyi volt. Erre mikor kiszalltam, megint elkezdett fajni, most meg mar lesugarzik a labamba... ilyenkor mi van? Aludjak a kadban? :-/ Szombatra vagyok kiirva.
2011. jún. 8. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát ez simán beindulhat akármikor.

Igyál meg egy fél pohár vörösbort, és úgy menj aludni, azzal "helyettesítheted" éjszakára a kádat. Ezt a második babócámnál a szülésznőm javasolta, és igaza lett. Hajnali 6-kor az első "rendes fájásra" ébredtem, és fél 11-re kint is volt. :o)

Neked is ezt kívánom!

Szép szülést!

Addig meg pihenj, ami belefér!

2011. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. 5-7 percenkent volt egy-egy, tobb mint egy percig tartottak, most ritkulnak (7-10 perc). Sajnos borom nincs, mi nem iszunk (parom nem ihat, en meg nem szeretem :( ), szerintem megprobalok aludni, aztan meglatjuk...
2011. jún. 8. 22:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát szombatig szerintem nem húzod ki. :o)

Kitartás!

2011. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia, egyben vagy meg? vannak fajdalmaid meg? 39+6hkm.
2011. jún. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, egyben.... :-\\. Miutan lefekudtem, szepen felritkultak, meg ejjel ebredtem egy-ket fajdalomra, meg most is atfut rajtam hebe-hoba, de korantsem olyan eros. Fene tudja, mire jo ez.

Bar az eddigieket elnezve, a kovetkezo esetnek mar az igazinak illene lennie (35 hetesen hmm... fajt, 37 hetesen fajt, majd hatarozottan fajt, 38 hetesen iszonyat fajt, tegnap lelegzetelallitoan fajt, majd a terdemig sugarzott.... a kovetkezo, amit el tudok kepzelni, hogy az elobbi, csak rendszeresen). Ma mindenesetre semmi kedvem elhagyni a hazat.

2011. jún. 9. 11:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Így készül a szervezeted, ezek kellenek, hogy aztán menjen a szülés.

Minden együttérzésem továbbra is, mert ez a fázis már korántsem kellemes, de hát ezt vállaljuk, mi nők.

És megéri! :o)

első (és 3. asszem)

Kitartás, pihenj, amennyit tudsz, és egyél, amit kívánsz, kell majd az energia!

2011. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Nikuska Vác ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam , jan. 2-án este fájások kb. 10 percesek, aztán elmúltak. Hétfőn estig semmi nem volt, ott egy kicsit megint fájt, aztán elaludtam, majd kedden megszületett a kisfiam 3 óra alatt:) Ilyen szülést kívánok neked is. Nagyon szépet:)
2011. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jan 2. milyen nap volt? :)
2011. jún. 10. 13:16
 9/16 Nikuska Vác ***** válasza:

vasárnap

Miért?

2011. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Csak mert irtad, hogy januar 2-an voltak fajasok es keddre lett meg a baba :) csak konnyebb ugy kikovetkeztetnem az eltelt idot, ha tudom, hogy a jan. 2 milyen napra esett :)


Amugy ma ugy tunik, elhagytam egy darabot a nyakdugobol... viszont teljesen jol vagyok :D Vihar elotti csend? Remelem, mar max csak nehany nap....

2011. jún. 10. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!