Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki, mikor adta oda a hála...

Ki, mikor adta oda a hála pénzt az orvosának?

Figyelt kérdés

Én úgy tervezem, hogy a 6 hetes kontrollon kapja meg.

Szeretném 'tudni', hogy a szülés után is fog-e velünk foglalkozni v. le se sz@r majd !?


Ehhez kapcsolódóan: Hogyan reagáltátok le, ha tárt kezekkel várta a pénzt szülés után? Amolyan pofátlan módon?


Köszi az infót!


2011. jún. 6. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bocs az offért. Had kérdezzem már meg, hogy ti úgy adtatok hálapénzt, hogy fogadott orvos volt? Nekem nincs fogadott orvosom és nem tudom, hogy nekem kell-e/illik-e adnom majd valamit az éppen ügyeletes orvosnak, aki majd levezeti a szülést. Már majdnem az összes orvost ismerem itt a kórházban és én sajnos nem kedvelem őket, mert nem kedvesek, szerintem éreztetik velem, hogy nem járok egyikőjük magánrendelésére sem. Én ha tehetném, még a szülést is nélkülük tudnám le, annyira megutáltatták magukat velem. Jó, ha kellemesen csalódom majd a szüléskor a bánásmóddal kapcsolatban, egyértelmű a dolog, de ha nem leszek elégedett, akkor is illik adnom valamennyit vagy valamit? Mit illik ilyenkor? Ajándék megteszi? Pl. egy üveg whisky? Nagyon lenéznek majd ott engem, ha nem adok semmit elégedetlenségemben?

Mégegyszer elnézést az offért!

2011. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem fogadott orvosom volt és így adtuk oda.

Szerintem ha te úgy érzed, hogy nem adsz akkor az nem gáz, mert tulajdon képen ők is megkapják a fizetésüket érte.

2011. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is fogadott volt,így nem is nevezném hálapénznek,inkább munkabérnek,de ez mindegy is.

Én ügyeletesnek nem adnék.Munkaidőben a munkáját végzi.

2011. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!