Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kerepesi kórházban Dr Várkonyi...

Kerepesi kórházban Dr Várkonyi Péternek mennyi hála pénzt adtatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs tarifája akkor csak annyit adj amennyit a pénztárcád megenged
2010. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ő nem mondott összeget.Magánra járok hozzá ami 10 ezer.
2010. nov. 16. 13:09
 3/11 anonim ***** válasza:

egy vizsgálat ami 5 perc 10 ezer?

Nem semmi :(

2010. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igen és ez az aszódi magánján, ami kerepesen van magánja ott 12 ezer,de tőlem azt kéri amit aszódon kért. csak már így a vége felé csak kerepesre kell mennem. 35 hetes vagyok. amúgy nagyon aranyos orvos,nem sajnálom tőle. Türelmes,nem bunkó ha kérdezel nagyon szépen tud válaszolni és a párommal is nagyon kedves. Mi hála pénznek 30 ezret szánnánk neki és azért kérdezem,hogy mennyit szoktak adni neki nehogy túl kevésnek tűnjön vagy ilyesmi.
2010. nov. 16. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha kevesli az az Ő baja :D

Szerintem a havi 10 mellé amit eddig fizettél elég

2010. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én most szültem két hónapja Várkonyinál,nagyon meg voltam vele elégedve,60 ezret adtunk,mi sem beszéltük meg az összeget,nem kérdeztem, ő meg nem mondta,ennyit tudtunk adni,hogy elégedett volt-e azt meg úgysem tudjuk. Amúgy én 9000-t fizettem neki a vizsgálatért a kistarcsai rendelőben.
2010. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen nekem is 9 ezer de szerintem már azt az ezrest mindenki oda adja.
2010. nov. 16. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem kérdeztem meg, majd adok neki amennyit jónak látok, attól függően, hogy mennyit fog velem foglalkozni. Mondjuk én is nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon jó fej, és egyáltalán nem értek egyett azokkal, akik panaszkodnak rá, mert hallottam nagyon durva dolgokat. Én nagyon meg vagyok vele elédedve, velem még nem volt bunkó. Sztem nagyon kedves doki. November 29.-re vagyok kiírva, vagyis pont 1 hét múlva van a kiírt, de nem tudom mikor fogok szülni, az is lehet, hogy túl fogom hordani, mert még a nyák dugóm megvan és semmi fájást nem érzek, csak jóslókat néha. Vagy ezek nem jelentenek semmit?
2010. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

szia!

én még rosszat sem hallottam róla!

De jó neked már nemsokára foghatod a babád. Én december 24.-re vagyok kiírva és olyan messzinek tűnik még :( és úgy érzem,hogy ki is fogom húzni addig. Kis lánykánk lesz. Nektek? hova jársz hozzá? kerepesi magánjára?

2010. nov. 22. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Most már kistarcsára, de elütte Aszódra. Nekünk kisfiú lesz, első, és marhára félek. Jó lenne már túl lenni rajta és itthon lenni vele. Nem szeretem a kórházi légkört. Szoríts.
2010. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!