Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki, mikor adta oda a hála...

Ki, mikor adta oda a hála pénzt az orvosának?

Figyelt kérdés

Én úgy tervezem, hogy a 6 hetes kontrollon kapja meg.

Szeretném 'tudni', hogy a szülés után is fog-e velünk foglalkozni v. le se sz@r majd !?


Ehhez kapcsolódóan: Hogyan reagáltátok le, ha tárt kezekkel várta a pénzt szülés után? Amolyan pofátlan módon?


Köszi az infót!


2011. jún. 6. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szülés napján este elment a férjem a lakására és odaadta a pénzt. én nagyon jóban voltam a dokimmal, nekem nagyon sokat segített és nélküle nem is tudtam volna elképzelni a szülést, a kistesót is kizárólag nála vagyok hajlandó szülni:)
2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szülés után, mikor visszamentünk kontrollra
2011. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollon adta oda. Szülés másnapján bejött hozzám-mondjuk egyébként is azon a napon volt bent a kórházba, nem tudom egyébként jött-e volna. Én nem láttam rajta, hogy ott helyben várná a pénzt. Aztán rá néhány napra volt egy egészségügyi küretem. Péntek éjszaka jött be megműteni és szombat este szintén bejött hozzám. Nem akartam félreértést, így én megköszöntem, hogy bejött és mondtam neki, hogy a "többit" majd a kontroll-on lerendezzük. Nem volt semmi gond. Mondjuk meg is lehet kérdezni, hogy nála mi a szokás, mikor szokta megkapni a pénzt. Már ha vagytok olyan viszonyba.
2011. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
adta=adtam
2011. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
varrat szedéskor adtam oda,azaz amikor hazaengedtek a kórházból
2011. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miután császárral megszületett a lányom, a doki - amíg a kórházban voltunk - minden nap bejött, megnézett minket. Én megvoltam vele elégedve, így miután kiszedte a varratot, megköszöntem és átadtam a boritékot.
2011. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is akkor, amikor a hazajövetel napján kiszedte a varratot. A 6 hetes kontrollon is normális volt, szóval nem felejtett el rögtön, amikor megkapta a borítékot. Sőt, külön kérte, hogy ha lehet, vigyük a babát is a 6 hetesre, mert szeretné megnézni. Azóta egyszer fájt a gátmetszés helye, időpont nélkül fogadott a magán rendelőjében, ráadásul ingyen. Aztán megbeszéltük, hogy augusztusban esedékes a rákszűrés, és mondta, hogy a babát mindenképpen vigyem akkor is. :)
2011. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontrollon.És nekem is vinnem kellett a babát(és azóta is mindig:)).
2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Császáros voltam és akkor adtam amikor egy hét után kivette az orvos a varratomat.
2011. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A férjem adta oda mind a négyszer egyből szülés után,mikor a baba megszületett.
2011. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!