Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatt kb hányszor...

Szülés alatt kb hányszor vizsgálnak meg? Mármint ott lent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát engem háromszor-négyszer vizsgált meg az orvos, hogy mennyire tágultam ki. Egy ujjnyival érkeztem be a kórházba, kB egy óra múlva már négy ujjnyi lett. Utána már nem nyúlkálnak!
2011. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2szer nyúltak fel 9 óra alatt, de ez sztem függ attól, hogy milyen gyorsan tágúlsz!
2011. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt, hogy mikor éjjel 3-kor beértem a kórházban akkor megvizsgált a doki( magzatvíz otthon folyt el). Utána műszakváltáskor bejöttek 9körül, bemutatkoztak, kedvesek voltak, kifaggattak mindenről( hiába volt minden leírva már a kartonomra), tőlem akartak hallani mindent, meg gondolom , hogy megszokjam őket, utána is bekukkantottak. Aztán 11körül kukucskáltak, majd 11:30-kor újra akkor kaptam oxitocint és végül 11:50-kor erős tolófájásaim voltak, így "letáboroztak", végül 12:00-kor megszületett a fiam! :D


Szóval nálam összesen beérkezéstől- szülésig 5x.


De ha arra gondolsz, hogy zavarni fog-e vagy zavarban leszel akkor megnyugtatlak, hogy egyáltalán nem fogsz ezzel foglalkozni, hogy ki, mikor, miért, hányan, hányszor kukucskálnak majd! :D

2011. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem kb 4szer vizsgáltak meg az utolós6 óra alatt a szülőszobán,de már előtte is vajúdtam 2napja és akkor is volt többször vizsgálat! Attól függ milyen gyors a szülés,hogy halad,mennyire tágulsz!
2011. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
OFF: 13:13-nak igaza van. Semmit nem fogsz kényelmetlennek találni. Szülés után szerintem nem volt olyan csecsemős nővér, aki nem csöcsörészett meg. :) Tanítottak szoptatni. Már fel sem tűnt a végén, hogy vadidegenek tapogatnak.
2011. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na igen... Ha valahol, akkor a szülészeten az ember ledobja a gátlásait!:-)))))))))

3 gyermekes anyuka

2011. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
éjfélkor hatkor, és utánna kb óránként jött vki, vagy nővér, v orvos, olyav délután 3ig kb. :) de nem zavart h mindíg más jön :) de pl férjem mindig kiment, mert ő erre nem kívácsi míg néznek. egyszer csak jött egy doki már felrántott egy kesztyűt és már bent is volt :) férjem köpni, nyelni nem tudott :) de pl engem nem "csöcsörésztek" a csecsemősök.
2011. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtatok.Igazából pont ezért kérdeztem mert a férjem is bent lesz.De akkor ezek szerint megoldható h a vizsgálatok alatt kimenjen?Nem szeretném ha akkor ő is ott lenne.
2011. máj. 22. 23:52
 9/12 anonim ***** válasza:

13:13-as vagyok


Természetesen megoldható, hogy Apuka kimenjen a vizsgálat alatt. Nálunk szabadon mozoghatott, sőt még a büfébe is lemehetett, de mindig öltözködnie kellett utcairól-sterilbe illetve sterilből utcaiba.

Magánál a konkrét szülésnél bent lesz a párod?

Nálunk ez úgy volt, hogy végig mellettem volt kivéve mikor wc-re ment vagy a büfébe, szóval a vizsgálatoknál mellém állt, úgy hogy az arcomat figyelte, kezemet fogta mikor a dokik megnézték amit meg kellett nézniük, csak utána fordult feléjük a párom. Mikor elértünk a szülés pillanatáig,szorította a kezem, fogta a fejem és közben kukucskált. Komolyan figyelte, hogy mi történik odalent. Cseppet sem tartotta undorítónak, vagy visszataszítónak. Jelenleg tervezzük a kistesót, kérdeztem, hogy bejön-e megint szülni velem, erre azt felelte: NANÁ SEMMI PÉNZÉRT NEM HAGYNA CSERBEN MINKET, MERT MÁR OTT VIGYÁZNI SZERETNE A PICIRE, NA MEG MELLETTEM SZERETNE LENNI. Hisz ott volt/lesz mikor megcsináltuk akkor azt is ki kell bírnia mikor megszületik! :D

2011. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó ez igy szép ahogy irtad:)Igen bent lesz velem a szülésnél de pont tegnap megbeszéltük h amikor vizsgáltuk akkor nem oda fog nézni hanem engem,igy nem nagyon fogja azt látni.Sajnos én még a férjem előtt is elég szégyenlős vagyok de mindenképpen szeretném ha bent lenne és ő is:)
2011. máj. 23. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!