Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni diétát milyet...

Szülés utáni diétát milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Terhességem alatt 15 kg-t szedtem fel.Ebből még meg van kb. 10kg.Már nem szoptatok,igy gondolkodom a diétán,de ami nem nagyon drasztikus.Milyet tanácsoltok?Vagy nektek hogyan sikerült megszabadulni a felesleges kg-tól?
2011. ápr. 29. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én betartom azt, hogy 5 után már nem eszem semmi szénhidrátot. Kenyeret, péksütit inkább csak reggel vagy délelőtt eszem. Este már max. zöldséget, gyümölcsöt eszem. Lehetne húsokat is, de nem szeretem.

Nekem beválik, már csak 5 kiló felesleg van rajtam, szerintem nyárra ez is lemegy. És nem koplalok, nem sanyargatom magam. Csak sajnos mozogni nem nagyon tudok még, de elvileg jövő héttől megyek majd tornázni is, hogy ne legyen löttyedt a bőröm. :)

2011. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Norbi update kódokat, nekem bejött + minden másnap legalább 20 perc mozgás. Nagyon nehezen vettem rá magam, most meg már hiányzik, ha egy napot kihagyok.
2011. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most fogytam 2 hónap alatt 6 kilót, egyszerűen kevesebbet eszem, semmi cukor, cukors üdítő és édesség.

Sok gyümölcs, züldség, folyadék.

Vacsira rendszerit zöldséget eszem.

Ha nasira vágyom, veszek Update-s vagy diab.cuccokat

(amúgy is szeretm őket, terh. cukrom volt)

Illetve itthon csinálok nasit (pudin, túrókrém, johurt, turmix gyüm. cukorral vagy édesítővel.

(amúgy is szeretm őket, terh. cukrom volt)


Amúgy meg 2 éves lányom, még szopik, semmi jelét nem látom, hogy elapadna tejem.....

2011. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző

még le akarok adni 4 kilót, hogy 58 kiló legyek (170cm)

2011. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok gyümölcs, még több zöldség, sok folyadék :)

A legtöbb zöldség laktató, változatosan elkészíthető, és kevés benne a kalória :) Így nem leszel éhes, mégis fogyni fogsz.

Pl én úgy kezdtem, mivel nem szerettem a zöldségeket, hogy ha hús volt, mondjuk rizzsel, akkor a rizs fele helyett tettem a tányérra zöldséget ( reszelt sárgarépát pl, vagy savanyúkáposztát, így nem éreztem azt hogy megvontam magamtól valamit). Aztán a fene tudja hogyan, de egyre jobban ízlettek a zöldségek :D A végén már csak ilyenek kerültek a tányérra, mert elkezdett jobban ízleni a sárgarépa mint a rizs :D

Mostanra már mániám lett, pl céklasaláta csak úgy magában, vagy karalábé nasi helyett, reszelt alma reszelt sárgarépával, főzelékek, mindegy milyen, egyedül a zöldbabbal nem tudtam megbarátkozni, de mást mindent szeretek már. Alig várom a cukkini szezont, de uborkasaláta, savanyúkáposzta, karfiol, brokkoli jöhet minden mennyiségben. Nyáron pl rántotthusihoz szoktam paradicsomsalátát enni, de ha nincs husi nem gond az sem.

Ráadásképpen mivel a lányom még pici volt mikor elkezdtem jobban odafigyelni, ezt látta ő is, és imádja a zöldségeket, gyümölcsöket. Mikor már tudott rágni, bekotyoltunk vele egy mese DVD elé, csíkokra vágtam karalábét, és azt ropogtattuk. A mai napig imádja, ha megyünk vásárolni már előre mondja hogy karalábét kell vennünk estére ( nálunk a karalábé ugyanis átavanzsált tv elötti nasivá :D ) Az édességeket nem szereti, sem a krémes sütiket, ha választhat zöldség vagy gyümölcs ami nála szóba jöhet.

A tíz kiló feleslegem meg észrevétlenül lement( kb három hónap alatt ), mert egy idő után már inkább azért ettem valami zöldfélét mert ízlett :)

2011. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valoszinunek tartom hogy a 15 kilot nem salatakkal es sovany hussal sikerult felszedned. Pontosan tudod hogy a ragcsalnivalok es a sok szenhidrat az ami a sulyfelesleget okozza eppen ezert latvanyos eredmenyeket fogsz elerni ha ezeket a nasikat elkerulod es max 2 hetente 1szer fogyasztod oket.
2011. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkupunktúrás kezelés+ semmi szénhidrát= 4 hónap alatt -15 kg.
2011. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hópari válasza:
Megválogatott ételek, plusz mozgás, mozgás, mozgás. Ha nem mozogsz, lefogysz, de puhány leszel.
2011. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!