Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni aranyér kezelésér...

Szülés utáni aranyér kezelésére mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam minden reklámozott terméket, és ami igazán használt: "Aranyér elleni kenőcs 50g".

A csomagolása ugyanolyan egyszerű, mint a neve, a legtöbb gyógyszertárban kapható.

2010. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én kipróbáltam az összes kencső/kúp verziót amit szoptatás mellett lehetett, semmi sem használt. Úg y4 hónap múlva kezdett el visszahúzódni és azóta is csöndben van... valahol jóóóó mélyen elásva! :D
2010. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kencső/kenőcs
2010. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

körömvirág krém - vazelin / 1-1 arányban napi 3X!

Kamilla tea ülőfürdő!

Jobbulást kívánok!

2010. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

AUROBIN kenőcs!

Ez kimondottan aranyérre van! Neharagudjon senki, de leírom, hogy hogyan célszerü alkalmazni!


Beleülsz egy kád vízbe, azért, hogy puhuljon, aztán bekened vele, ha érzed, hogy elég puha meg kell próbálni néha-néha visszanyomni!

Nekem egyszer jött ki és azóta se!

2010. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!