Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül a Jánosban az...

Mennyibe kerül a Jánosban az alapítványi szoba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 16:40
 1/7 anonim válasza:
Amibe én voltam az 9000ft/éjszaka volt.Nem olcsó de megéri.egyedűl voltam kényelmes faágy,tv,telefon,zuhanyzó,wc.látogatók ott lehettek velem
2009. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. márc. 4. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Múlt szerdán szültem a Jánosban, s szerintem jó a sima kórterem is. Minden nap jött hozzám valaki látogatóba, párom reggeltől eset 10-ig bent volt nálam, senki nem szólt érte, sőt ha a folyosón álltam a látogatómmal, szólt a nővérke hogy nyugodtan menjünk be a szobába. Örültem is a szobatársamnak, mert legalább tudtam kivel beszélgetni, tapasztalt anyuka volt 3. babával, s rengeteg jó tanácsot adott, és mivel este nem tudtam aludni, volt kivel beszélgetni, valamint szülés után éjjel mikor nem bírtam felülni töltött nekem inni, telefont oda adta ha kértem.
2009. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is a jánosban szültem, sima szobába mentem, és nem bántam meg, mert legalább volt társaságom amikor nem volt látogatom, a férjem reggel 7től estig bent volt, csak a vizitnél kellet elmennie. ráadásul ssok tapasztalt anyuka mellettem több tanácsott adtak mint a csecsemősők. és az a 4 nap olyan hamar elrepült....
2009. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! orulok hogy megkerdezted,en is a Janosban fogok szulni,es en is gondolkodom az alapitvanyi szoban.Elso gyerkoc is ott szuletett, de a latogatok kozos korteremben jottek -mentek, en meg ott benaztam a mellemmel szoptatasnal, azt se tudtam merrol takargassam magam.Ilyenkor a szobatarsakkal is megbeszeles targya hogy babod kint maradhat e veled ejjel is,mivel esetlegesen ok is hallani fogjak a sirasat ejjel..

Te mikorra vagy kiirva? En 04.04.-re!

2009. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Március 25-re vagyok kiírva.

Igazából csak a tájékozódás kedvéért szerettem volna tudni mennyi az alapítványi szoba, nem hiszem, hogy igénybe fogom venni.

2009. márc. 5. 12:21
 7/7 anonim válasza:
szerintem nem mindegy hogy ha jönnek látogatóba a szobatársaidhoz és szoptatnod kéne kényelmesen tudsz vagy takargatni kell magad.ha egyedül vagy a szobába az alapítványiba sokkal kényelmesebb és meghittebb egy szoptatás mint társaságba.én alapítványiba voltam szerintem mindennél többet ér hogy nyugiba elsőre kicsit bénázva egyedül tudj szoptatni és ne kelljen kellemetlenül érezned magad a többi látogató elött.Nekem sokkal nyugisabb volt egyedül kettesben a babámmal mint más baba sirásával vagy esetleg egy kellemetlen anyuka mellett lennem.itt semmi nem tud megzavarni csak egymással tudtok foglalkozni.szóval én nagyon ajánlom,nekem bevált.
2009. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!