Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után alapítványi/babás...

Császár után alapítványi/babás szoba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon merem ajánlani!Nekem sokkal jobb volt!Én 2ágyasban voltam de egyedül....nekem jobb volt hogy nem látnak szenvedni és ha a babám aludt én is nyugodtan pihenhettem! :)

És legalább volt hűtő mikró és tv!Külön fürdő és wc!Nem sajnáltam érte napi 3ezret!

2010. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SOTE II.-n császár után abban voltam, a csecsemőosztály egy szinttel lejjebb volt, ami elég nehezen áthidalható volt, pláne az első két napon, néha még a lift sem működött. Jó volt, mert így apa bent lehetett velem a lehető legtöbbet, vagy valaki, de voltak hátrányai. Orvost, csecsemőst nem láttam, csak amikor magam mentem problémával, senki nem segített a szoptatásban, szóval meggondolom, most megint terhes vagyok, SOTE II.-n soha többet (kellemetlen hely volt, nem engedték be az apukákat a csecsemőért, nekem kellett szólnom, hogy nézzék meg a fiam vércsoportját és én könyörögtem ki az AntiD-t, stb). A császár utáni első két nap nagyon fájdalmas, de szerintem ez a nem császár esetében is igaz, addig nem könnyű egyedül a babával, jó ha valaki bejön, hogy kezedbe adja. Mondjuk ebben egy szobatárs sem biztos, hogy segíteni tud.
2010. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sote II-n voltam többágyasban.

Nekünk se segített senki és semmit nem csináltak a csecsemősök sem.Szerintem ilyen szempontból mindegy hogy hol vagy.


Mi most tervezzük a 2.babót és ott fogok szülni és tuti hogy külön szobát kérek.

2010. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!