Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy S. u-i Kórházban...

Péterfy S. u-i Kórházban mennyi az alapítványi szoba/nap?

Figyelt kérdés

Aki tudna felvilágosítást adni, nagyon megköszönném, elsősorban az egyágyas szoba érdekelne és az, hogy milyen állapotúak a szobák, megéri-e. Lehet-e zárni az ajtókat, takarítás mikor van, hozzátartozó ott alhat-e stb.

Köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 6. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kb egy éve 5000,- volt a 2 ágyas és 7000,- az egyágyas. Elég kicsik, nem igazán tudom, hogy ott alhat e más. Én kétágyasban voltam, mert nem volt másikban hely, ugyanis 2 db van belőle összvissz. Az ajtókat lehet zárni, reggel volt a takarítás. Állapot? Hát nem luxushotel... nagyon nem. DE, van fürdőszoba, és ha jól tudom a többiben nincs és ezért ki kell csattogni a folyosó végén lévő közösbe. Hát én inkbb az előbbit választanám ismét, mert mondjuk friss császárosként nem voltam egy sprintbajnok. üdv,
2010. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


én is ott fogok szülni és azt hallottam valóba, egyágyas 7000/nap, kétágyas 5000/nap.

Mindenki akivel beszéltem erről akik kérték, azt mondták megéri pont azért amit előző válaszoló is írt, a saját mosdó igencsak megkönnyíti a helyzetet szülés után.

Azt hallottam rendesebben is vannak ellátva mint a sokágyasok, mármint jobb az állapotuk is. És tudomásom szerint pótágyazhatóak is..... de erre még én is ráklérdezek a kórháznál..


37 hetes kismama

2010. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
BOcsi offolok! Én is ott fogok szülni és érdekelne hogy te mikorra vagy kiirva és ki a dokid? Meg vagy vele elégedve?
2010. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves utolsó,

elvileg július végén szülök Kia dokinál és mi maximálisan meg vagyunk vele elégedve :)

2010. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szültem ott, és október elején fogok megint. Én kétágyas alapítványiban voltam. Igazából csak a fürdőszoba miatt, hogy ne kellejen a folyosó végére gyalogolni. A szobákat egyébként nálunk naponta többször is takarították, nem egy luxusvilla, de szerintem mindenképp jobb, mint a hagyományos szoba.
2010. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!