Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek már vajon előjelek?

Ezek már vajon előjelek?

Figyelt kérdés

Az éjszaka 3 óra körül nagyon leizzadtam, aztán meg reszkettem mint a kocsonya.Elmentem letusolni.Legalább fél óráig állhattam a tus alatt mire megszünt a reszketésem.Aztán aludtam egy jót. 5:30 után arra ébredtem, hogy megint csupa víz vagyok. Irány a tus megint, de szerencsére nem reszkettem. Azóta folyamatosan izzadok, néha belenyilamlik az alhasam környékén.

39+2 hetes vagyok


2009. márc. 4. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen. A hasad nem keményedik? Nekem semmi előjele nem volt, csak a haskeményedéseim lettek nagyon sűrűek!
2009. márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem érzem, hogy keményedne. Sokat mocorog a bébi.Iszom ezerrel az ásványvizet, viszont éhes nem vagyok.
2009. márc. 4. 07:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem még nem jött el az idő. De ezt végülis sosem lehet tudni. Lehet, hogy mindjárt elfolyik a magzatvized, vagy elkezdődnek a fájások... Én 6 napot túlhordtam, de nem éreztem semmi különlegeset a már említett keményedéseken kívül. De hát ahány terhesség, annyi szülés.


Gyors és könnyű szülést kívánok!

2009. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, már jó volna ha kint rugdalózna már a kisfiam! :)
2009. márc. 4. 07:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon izzadtam éjjel az utolso napokban úgyhogy szerintem lehet előjele, a combajim sem feszültek a nadrágban az utolso pár napban, mintha fogytam volna és kajás sem voltam, esteleg hányinger vagy felerősödik a szaglásod és mindent büdösnek érzel, akkor tuti nem sok van hátra. kitartás, mindjárt meglesz a kis babó!
2009. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát tegnap este a sajtra azt mondtam, hogy szilva szaga van és ne együnk belőle. Persze a férjem és a lányom nem érzett rajta semmit... Igazad legyen!
2009. márc. 4. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!