Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » NST-n alakulhat úgy, hogy...

NST-n alakulhat úgy, hogy bent kell maradnom szülni?

Figyelt kérdés
Keddre vagyok kiírva, mennem kell aznap NST-re (nem néznek fájásokat! csak a szívhangot és mozgást) és utána megvizsgál a doki, ha akkor esetleg nyitva vagyok vagy nemtom, megindíthat? Vagy ilyen nincs, tuti ki kell várnom az egy hetet?
2011. ápr. 15. 15:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

15.41-es vagyok

én is csak beszaladtam egy nst-re a kórházba, otthon vigyázott egy ismerősünk a 17 hónapos "nagyra". Tehát amíg a szülőszobára értem még meg kellett szerveznem azt is, hogy valaki leváltsa őt, mert még egy fél órát tudott maradni, de aztán mennie kellett. Szerencsére az egyik nagymama közel lakik, őt ugrasztottam, a párom meg éppen vidéken dolgozott, ő nem akarom tudni hánnyal jött fel Pestre, hogy mellettünk lehessen. Időben megérkezett. :-)

2011. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

most legszívesebben zokognék...

én a debreceni klinikán szültem és oda is jártam NST -re

a 37 dik héttől fogva minden egyes NST-ém ROSSZ volt

ÉS HAZAKÜLDTEK !!!!!!!

még a 40 + 4 dik napon is se csináltak semmit se

pedig mondták hogy nem érzi bent jól a baba magát

mégse csináltak semmit

GYŰLÖLÖM AZ OSSZES ORVOST

EREDMÉNY: a gyerekem majdnem meghalt mert lenyelte a kakis magzatvizet és nem indult be a légzése

ENNYIT ERRŐL.

örülj ha téged befektetnek és odafigyelnek rád.

engem leszartak 4 héten át mindíg hazaküldtek pedig szinte mindíg vizszintes volt a vonal.

mai napig megvan az eredménye.

a kislányom 13 hónapos nagyon gyenge az immunja

a sok antibiotikumtól amit születésékor kapott.

ÉS MIÉRT A ROHADT NST MIATT.

ÁLLJ KI MAGADÉRT ÉS NE ENGEDD HOGY HAZAKÜLDJENEK HA VMI

GOND VAN !!

én sajnos hülye voltam és nem szóltam semmit..

úgy voltam vele biztos tudják a dolgukat a dokik és

vigyáznak a babámra..hát nem..

2011. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2 éve a 38. betöltött héten mentem UH-ra és NST-re. Valami megérzés folytán vittem magammal a kórházi cumómat, sőt előtte levő nap még autót is kitakarítottam.

Az UH után a doki közölte velem, hogy konzíliumot kell összhívnia, mert nagyon sok a magzatvizem és a babánál szívproblémát talált. Hát másnap reggel meg is császároztak.

2011. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Utolsó 2, nagyon sajnálom :(

Nem hagyom magam, soha nem érdekelt a szakzsargonjuk, igenis mondják meg mindig, mi van. Volt hogy 3x visszakérdeztem, doki már húzta a száját, de én érteni, tudni akarom mikor mi történt, mi fog történni.

Első oldal utolsónak: hát igen legszívesebben vinném a pakkot, de buszozok :)

2011. ápr. 15. 20:31
 15/22 anonim ***** válasza:

Húúú sajnálom a debreceni anyukát!Én is ott szültem tavaly májusban.Egy pénteki nap elment a nyákdugóm,másnap mentem nstre,és akkor már szólt a doki hogy ma szülni fogunk.Ki voltam nyilva 2 ujjnyira,és meginditotta a szülést.

Kérdező,készülj fel inkább erre a lehetőségre is.Sok sikert!

2011. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
NST-ről vittek a műtőbe. Sürgősségi császárom volt, annyira gyorsan történt minden, hogy még a páromat sem tudtam felhívni, utólag tudtam csak értesíteni.
2011. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
En is csak vizsgalatra mentem 38. heten. Kicsit magas volt a vernyomasom, az nst semmi extrat nem mutatott, mar 6 hete voltak josloim. Mielott felfekudtem a vizsgaloasztalra a doki bogyot akart felirnia vernyomasomra, amikor megvizsgalt mondta az asszisztensnek, hogy nem kell a bogyo, helyette megyunk a szuloszobara. Ez 11 korul volt fel 3 kor burkot repesztett, 4-re meg is szuletett a fiam. Szoval, igen van olyan hogy vizsgalatra mesz es csak par nap mulva ketten mentek haza. Konnyu szulest es jo babazast! Jo egeszseget nektek!
2011. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolso!


Hany ujjnyira voltal akkor nyitva? Ereztel valamit akkor vagy elotte napokban? Hogyan inditottak meg nalad a szulest? Koszi a valaszod.

2011. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok. Nem tudom hogy hany ujjnyira voltam nyitva, mert nem mondta a doki. Mint irtam mar hetek ota voltak josloim es 2x be is fektettek visszatartasra. Reggel kilenc korul elkezdett fajni a hasam, talan egy kicsit jobban mint maskor. Mentem NST-re, na ott mar nagyon fajt, de nem mutatott a muszer sem semmi kulonoset, viszont a korazba a vizsgalatra onnan mar nem akartam atsetalni (itt az NST-t a vedonok is megcsinaljak, igy nem kell annyit varni mint a korhazban). Miutan felvettek az osztalyra megvolt a beontes es csak setalgattam. Annyi volt az inditas, hogy burkotrepesztettek, se oxitocin se semmi mas nem kellett. Igy 14 ho tavlataban semmi rossz emlekem nincs rola.
2011. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Koszi utolso!

A burokrepesztes utan rogton jottek a fajasok? Holnap ez var ram de nekem azt mondta a doki hogy kapok oxit is.

2011. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!