Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » NST-n alakulhat úgy, hogy...

NST-n alakulhat úgy, hogy bent kell maradnom szülni?

Figyelt kérdés
Keddre vagyok kiírva, mennem kell aznap NST-re (nem néznek fájásokat! csak a szívhangot és mozgást) és utána megvizsgál a doki, ha akkor esetleg nyitva vagyok vagy nemtom, megindíthat? Vagy ilyen nincs, tuti ki kell várnom az egy hetet?
2011. ápr. 15. 15:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász fog beutalni indításra.Akár az nap mikor menned kell nst-re.Nem minden orvos várja meg,hogy meglegyen a plusz 1-2 hét tólhordás.Nekem csak 3 napot várt a doki.De indítás elött 5 nappal megszültem.
2011. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nincs saját dokim, az NST-n is mindig más van, de akkor ő ott dönthet úgy is, hogy most rögtön megyünk szülni? Járt valaki így?
2011. ápr. 15. 15:37
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is körzetis nődokihoz jártam,mert nem akartam pénzt adni a dokinak azért,amiért amúgy is kap.De szerintem,ha olyan lesz a helyzet,akkor ő is mondhatja,hogy maradj bent.Vagy ha nem is ő,akkor az aznapi ügyeletes főorvos.
2011. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy nst után indították, mert rossz volt a baba szívhangja. 38. héten. Azt mondta a doki, aki megnézte a folyosón az nst papírt, hogy van 5 percem, akkor vár a szülőszobán. Burokrepesztés, 1,5 órával később már a karomban volt a pici. Indokolt esetben mondhatja, a túlhordás (kezdete) nem indokolt eset, ha amúgy minden rendben van.
2011. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
OFF: Utolsónak: húúúú, de izgalmas lehetett!
2011. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is pont ezen jar a fejem,hogy barcsak ott marasztalna a doki!:)A multheten mikor vizsgalatra voltam,egy not ott marasztott a doki,pedig sem a vize nem ment el sem pedig fajasokat nem erzet,de a vizsgalat utan a doki aztmondta,hogy ma meg fog szulni!O sem szamitott ra!Remelem mi is igy jarunk:)!Konnyu szulest es egezseges kisbabat kivanok!puszi
2011. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15:44-es Ja es itt csak a baba szivhangjat es a mozgast nezik azt is sietve!Semmi egyebet nem vizsgal doki!
2011. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

na igen, ilyen eset érdekel, mint az utsó, hogy végülis nincsenek veszélyben, csak benntartja mégis...nem tudod, miért?

hát igen ha rossz a szívhang vagy egyéb baj van, nyilván indokolt, ezt mondjuk nem szeretném...

és ha mondjuk letelt egy hét pluszban, vagy amennyi időt a doki gondolt, akkor és ott közli, hogy haza se menjek már, vagy hazamehetek elintézni amit akarok, csomagjaimat elhozni, stb?

Azért érdekelnek ezek, mert 3 éves manóm már van, akire a mama vigyáz nálunk míg én dokinál vagyok

2011. ápr. 15. 15:53
 9/22 anonim ***** válasza:
15:44-es.Nem tudom mi lehetet az oka hogy ott marasztalta,de a csomagjaiert csak a ferje ment haza,mert egyutt jottek a dokihoz!
2011. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én így voltam. Előző nap volt magzatvíz vizygálat, az rendben volt, és éjjel kicsit fájdogáltam is. Másnap mentem NST-re, ott nem volt semmi gond. A doki megvizsgál, és mondta hogy irány a szülőszoba, mert 3 ujjnyira nyitva vagyok, és innen már sehova máshova, mert kipottyan a baba. :)

Fájásaim nem voltak, így 11-kor kaptam oxitocint, és burkot repesztettek, 13.48-kor kezemben volt a kislányom.

Szóval búcsúzz el a nyagytól, hogy lehet már nem jössz most haza, és vidd a csomagokat is az a biztos. Könnyű szülést!

2011. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!